http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-58591.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-63256.jpg

Мешканців Вихрівського старостинського округу турбують погані дороги та проблемні орендарі земель

дата створення: 2018-04-12

Виїзні зустрічі громадян із головою та керівниками структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради проводяться згідно із графіком, з метою спілкування з мешканцями громади та допомоги їм у вирішенні проблемних питань. 11 квітня, голова Дунаєвецької міської об’єднаної громади Веліна Заяць та керівники структурних підрозділів міської ради провели черговий виїзний прийом громадян у Вихрівському старостинському окрузі.

Проблеми, з якими жителі сіл Вихрівка та Пільний Мукарів звернулися до міського голови, в основному стосувалися земельних відносин, освітлення вулиць та ремонту доріг.

Що стосується ремонту доріг, то досить проблематичними наразі є ділянки вулиць Козацька, Зої Космодем’янської, Шевченка та Набережна, у селі Вихрівка. А ось мешканці вулиці Набережна потерпають через відсутність стічного рову, через котрий на дорожне полотно з поля постійно потрапляє ґрунт, що створює незручності як пішоходам так і водіям. Прозвучали також і нарікання щодо роботи орендарів землі у Вихрівці, зокрема мешканці вулиці Набережна незадоволені тим, що поля кроплять гербіцидами без застосування захисної смуги від дороги. Ще один з орендарів земель «покращив» життя сільчан тим, що позбавив їх можливості доїжджати до традиційного місця відпочинку, знаного в селі як Федевої долини, переоравши польову дорогу, яка була в користуванні мешканців села багато років.

Турбувало присутніх мешканців сіл і руйнування сільського клубу в селі Пільний Мукарів. Єдина культурна світлиця села руйнується і потребує капітального ремонту, проте чи доцільно вкладати в це значні кошти, чи краще облаштувати клуб в іншому приміщенні - наразі потребує вивчення. Потребували також сільчани консультацій і стосовно порядку отримання землі учасниками АТО та ін.

Під час особистого прийому Веліна Владиславівна з’ясовувала обставини справ у керівників відповідальних відділів міськради, служб та комунальних підприємств громади. На більшість своїх запитань мешканці Вихрівського старостинського округу отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті, що потребують більш детального вивчення, будуть розглядатися керівниками та спеціалістами відповідних структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради, її комунальних установ та служб. Вирішення усіх питань взято на особистий контроль міського голови.

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожОголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів ЗСО Дунаєвецької міської ради

дата створення: 2018-07-14

Дунаєвецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • Директора Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Дунаєвецької міської ради;
  • Директора Мушкутинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради;
  • Директора Великожванчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М.С. Майдана Дунаєвецької міської ради;
  • Директора Великопобіянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради;
  • Директора Лисецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради;
  • Директора Чаньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради;
  • Директора Ганнівського навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Дунаєвецької міської ради;
  • Директора Малокужелівського навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Дунаєвецької міської ради;
Детальніше...


За підсумками роботи Будинку творчості школяра у 2017 році

дата створення: 2018-02-06

30 січня 2018 року, у м.Хмельницькому, відбулася обласна нарада директорів закладів позашкільної освіти художньо-естетичного та науково-технічного напрямів. Дунаєвецьку міську ОТГ представляла директор БТШ В.Пивоварова. За підсумками роботи за 2017 рік між об’єднаними територіальними громадами Хмельницької області комунальний заклад Дунаєвецької міської ради « Будинок творчості школяра» з науково-технічного напряму посів 2 місце, а з художньо-естетичного напряму – 3 місце.

Вітаємо колектив Будинку творчості школяра !

Детальніше...