http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-58591.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-63256.jpg

Мешканців Вихрівського старостинського округу турбують погані дороги та проблемні орендарі земель

дата створення: 2018-04-12

Виїзні зустрічі громадян із головою та керівниками структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради проводяться згідно із графіком, з метою спілкування з мешканцями громади та допомоги їм у вирішенні проблемних питань. 11 квітня, голова Дунаєвецької міської об’єднаної громади Веліна Заяць та керівники структурних підрозділів міської ради провели черговий виїзний прийом громадян у Вихрівському старостинському окрузі.

Проблеми, з якими жителі сіл Вихрівка та Пільний Мукарів звернулися до міського голови, в основному стосувалися земельних відносин, освітлення вулиць та ремонту доріг.

Що стосується ремонту доріг, то досить проблематичними наразі є ділянки вулиць Козацька, Зої Космодем’янської, Шевченка та Набережна, у селі Вихрівка. А ось мешканці вулиці Набережна потерпають через відсутність стічного рову, через котрий на дорожне полотно з поля постійно потрапляє ґрунт, що створює незручності як пішоходам так і водіям. Прозвучали також і нарікання щодо роботи орендарів землі у Вихрівці, зокрема мешканці вулиці Набережна незадоволені тим, що поля кроплять гербіцидами без застосування захисної смуги від дороги. Ще один з орендарів земель «покращив» життя сільчан тим, що позбавив їх можливості доїжджати до традиційного місця відпочинку, знаного в селі як Федевої долини, переоравши польову дорогу, яка була в користуванні мешканців села багато років.

Турбувало присутніх мешканців сіл і руйнування сільського клубу в селі Пільний Мукарів. Єдина культурна світлиця села руйнується і потребує капітального ремонту, проте чи доцільно вкладати в це значні кошти, чи краще облаштувати клуб в іншому приміщенні - наразі потребує вивчення. Потребували також сільчани консультацій і стосовно порядку отримання землі учасниками АТО та ін.

Під час особистого прийому Веліна Владиславівна з’ясовувала обставини справ у керівників відповідальних відділів міськради, служб та комунальних підприємств громади. На більшість своїх запитань мешканці Вихрівського старостинського округу отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті, що потребують більш детального вивчення, будуть розглядатися керівниками та спеціалістами відповідних структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради, її комунальних установ та служб. Вирішення усіх питань взято на особистий контроль міського голови.

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожКонкурс - "Лідер читання"

дата створення: 2018-08-21

21 серпня в міській бібліотеці юні читачі сільських та міської бібліотек Дунаєвецької ОТГ, взяли участь в II етапі Всеукраїнського конкуру «Лідер читання». Цей конкурс зібрав у стінах бібліотеки тих дітей, для яких книга є джерелом знань, другом, порадником, з яким не лише цікаво, а й корисно провести час. На конкурсі лідери читання представляли свою улюблену книгу, малюнки до прочитаних творів, брали участь в численних конкурсах та вікторинах організованих працівниками міської бібліотеки...

Детальніше...


Екскурсію до історико-краєзнавчого музею

дата створення: 2018-12-03

3 грудня 2018 року, в рамках відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами, Раїса Поп'юк, психолог комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» організувала екскурсію до історико-краєзнавчого музею для людей, які перебувають на обліку в установі. Відвідувачі оглянули експозицію музею, познайомились з творчістю місцевих художників та переглянули фільм, знятий до 95-річчя Дунаєвецького району.

Детальніше...