http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-58591.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-63256.jpg

Мешканців Вихрівського старостинського округу турбують погані дороги та проблемні орендарі земель

дата створення: 2018-04-12

Виїзні зустрічі громадян із головою та керівниками структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради проводяться згідно із графіком, з метою спілкування з мешканцями громади та допомоги їм у вирішенні проблемних питань. 11 квітня, голова Дунаєвецької міської об’єднаної громади Веліна Заяць та керівники структурних підрозділів міської ради провели черговий виїзний прийом громадян у Вихрівському старостинському окрузі.

Проблеми, з якими жителі сіл Вихрівка та Пільний Мукарів звернулися до міського голови, в основному стосувалися земельних відносин, освітлення вулиць та ремонту доріг.

Що стосується ремонту доріг, то досить проблематичними наразі є ділянки вулиць Козацька, Зої Космодем’янської, Шевченка та Набережна, у селі Вихрівка. А ось мешканці вулиці Набережна потерпають через відсутність стічного рову, через котрий на дорожне полотно з поля постійно потрапляє ґрунт, що створює незручності як пішоходам так і водіям. Прозвучали також і нарікання щодо роботи орендарів землі у Вихрівці, зокрема мешканці вулиці Набережна незадоволені тим, що поля кроплять гербіцидами без застосування захисної смуги від дороги. Ще один з орендарів земель «покращив» життя сільчан тим, що позбавив їх можливості доїжджати до традиційного місця відпочинку, знаного в селі як Федевої долини, переоравши польову дорогу, яка була в користуванні мешканців села багато років.

Турбувало присутніх мешканців сіл і руйнування сільського клубу в селі Пільний Мукарів. Єдина культурна світлиця села руйнується і потребує капітального ремонту, проте чи доцільно вкладати в це значні кошти, чи краще облаштувати клуб в іншому приміщенні - наразі потребує вивчення. Потребували також сільчани консультацій і стосовно порядку отримання землі учасниками АТО та ін.

Під час особистого прийому Веліна Владиславівна з’ясовувала обставини справ у керівників відповідальних відділів міськради, служб та комунальних підприємств громади. На більшість своїх запитань мешканці Вихрівського старостинського округу отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті, що потребують більш детального вивчення, будуть розглядатися керівниками та спеціалістами відповідних структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради, її комунальних установ та служб. Вирішення усіх питань взято на особистий контроль міського голови.

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожПорив на Могилівській обіцяють ліквідувати за два дні

дата створення: 2018-01-30

Зношення системи водопостачання є певно однією із найпоширеніших проблем усіх населених пунктів країни. Не стало виключенням і місто Дунаївці, де близько 93 км труб водогону прокладалися ще в 60-х роках ХХ століття. Зрозуміло, що система потребує заміни, проте на це необхідні величезні кошти, тож проблему вирішують поступово. Зокрема міняють найпроблемніші ділянки та ліквідовують пориви. Наразі, черга на оновлення дійшла і до ділянки водогону на перехресті вулиць Могилівська та Суворова, де стався порив.

Детальніше...


КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради повідомляє!

дата створення: 2018-01-09

У зв’язку із набранням чинності змін до законодавства та підняття тарифу на теплову енергію, всім споживачам КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради необхідно до 31.01.2018р.:

1.З’явитися за адресою: м. Дунаївці, вул. Франса Лендера, 53, для заключення договору про надання послуг з централiзованого опалення на 2018р..

2.Жителі, у яких існує непогашена заборгованість перед КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради зобов’язані погасити заборгованість в повному обсязі.

В іншому випадку, із 01.02.2018р. КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради розпочне претензійно-позовну роботу з боржниками, при цьому, крім основного боргу будуть нараховані штрафні санкції. До злісних неплатників додатково буде проведена процедура накладення арешту на все майно та стягнення майна (арешт, вилучення та примусова реалізація) в рахунок погашення заборгованості, всі додатково понесені витрати, включаючи судовий збір та послуги виконавчої служби, будуть стягненні за рахунок боржника.

Дякуємо за розуміння!

Дирекція КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради

Детальніше...