http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-58591.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-63256.jpg

Мешканців Вихрівського старостинського округу турбують погані дороги та проблемні орендарі земель

дата створення: 2018-04-12

Виїзні зустрічі громадян із головою та керівниками структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради проводяться згідно із графіком, з метою спілкування з мешканцями громади та допомоги їм у вирішенні проблемних питань. 11 квітня, голова Дунаєвецької міської об’єднаної громади Веліна Заяць та керівники структурних підрозділів міської ради провели черговий виїзний прийом громадян у Вихрівському старостинському окрузі.

Проблеми, з якими жителі сіл Вихрівка та Пільний Мукарів звернулися до міського голови, в основному стосувалися земельних відносин, освітлення вулиць та ремонту доріг.

Що стосується ремонту доріг, то досить проблематичними наразі є ділянки вулиць Козацька, Зої Космодем’янської, Шевченка та Набережна, у селі Вихрівка. А ось мешканці вулиці Набережна потерпають через відсутність стічного рову, через котрий на дорожне полотно з поля постійно потрапляє ґрунт, що створює незручності як пішоходам так і водіям. Прозвучали також і нарікання щодо роботи орендарів землі у Вихрівці, зокрема мешканці вулиці Набережна незадоволені тим, що поля кроплять гербіцидами без застосування захисної смуги від дороги. Ще один з орендарів земель «покращив» життя сільчан тим, що позбавив їх можливості доїжджати до традиційного місця відпочинку, знаного в селі як Федевої долини, переоравши польову дорогу, яка була в користуванні мешканців села багато років.

Турбувало присутніх мешканців сіл і руйнування сільського клубу в селі Пільний Мукарів. Єдина культурна світлиця села руйнується і потребує капітального ремонту, проте чи доцільно вкладати в це значні кошти, чи краще облаштувати клуб в іншому приміщенні - наразі потребує вивчення. Потребували також сільчани консультацій і стосовно порядку отримання землі учасниками АТО та ін.

Під час особистого прийому Веліна Владиславівна з’ясовувала обставини справ у керівників відповідальних відділів міськради, служб та комунальних підприємств громади. На більшість своїх запитань мешканці Вихрівського старостинського округу отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті, що потребують більш детального вивчення, будуть розглядатися керівниками та спеціалістами відповідних структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради, її комунальних установ та служб. Вирішення усіх питань взято на особистий контроль міського голови.

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожСпільне засідання постійних комісій міської ради та пленарне засідання сорок другої позачергової сесії

дата створення: 2018-10-05

Сьогодні, 05 жовтня о 8:00 годині в залі засідань відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного сорок другої позачергової сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання. Після засідання постійних комісій відбулося пленарне засідання сорок другої позачергової сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання на якому було розглянуто питання про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки, про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, про вилучення майна з господарського відання, про продаж земельної ділянки Каспровій Тетяні Миколаївні, про поновлення договору оренди землі.

Детальніше...


Година пілатесу

дата створення: 2018-02-06

Дунаєвецька міська бібліотека запрошує усіх бажаючих не лише до читання книг та на масові заходи, а й на годину пілатесу . Пілатес – система вправ, розрахована на створення сильного та гнучкого тіла. Тобто тренінг поєднує елементи розтяжки з елементами силового тренування. Пілатес підходить всім не залежно від віку, статі, особливостей фігури і рівня фізичної підготовки. Чекаємо на Вас!

Детальніше...