http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-58591.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_6927/images/images-63256.jpg

Мешканців Вихрівського старостинського округу турбують погані дороги та проблемні орендарі земель

дата створення: 2018-04-12

Виїзні зустрічі громадян із головою та керівниками структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради проводяться згідно із графіком, з метою спілкування з мешканцями громади та допомоги їм у вирішенні проблемних питань. 11 квітня, голова Дунаєвецької міської об’єднаної громади Веліна Заяць та керівники структурних підрозділів міської ради провели черговий виїзний прийом громадян у Вихрівському старостинському окрузі.

Проблеми, з якими жителі сіл Вихрівка та Пільний Мукарів звернулися до міського голови, в основному стосувалися земельних відносин, освітлення вулиць та ремонту доріг.

Що стосується ремонту доріг, то досить проблематичними наразі є ділянки вулиць Козацька, Зої Космодем’янської, Шевченка та Набережна, у селі Вихрівка. А ось мешканці вулиці Набережна потерпають через відсутність стічного рову, через котрий на дорожне полотно з поля постійно потрапляє ґрунт, що створює незручності як пішоходам так і водіям. Прозвучали також і нарікання щодо роботи орендарів землі у Вихрівці, зокрема мешканці вулиці Набережна незадоволені тим, що поля кроплять гербіцидами без застосування захисної смуги від дороги. Ще один з орендарів земель «покращив» життя сільчан тим, що позбавив їх можливості доїжджати до традиційного місця відпочинку, знаного в селі як Федевої долини, переоравши польову дорогу, яка була в користуванні мешканців села багато років.

Турбувало присутніх мешканців сіл і руйнування сільського клубу в селі Пільний Мукарів. Єдина культурна світлиця села руйнується і потребує капітального ремонту, проте чи доцільно вкладати в це значні кошти, чи краще облаштувати клуб в іншому приміщенні - наразі потребує вивчення. Потребували також сільчани консультацій і стосовно порядку отримання землі учасниками АТО та ін.

Під час особистого прийому Веліна Владиславівна з’ясовувала обставини справ у керівників відповідальних відділів міськради, служб та комунальних підприємств громади. На більшість своїх запитань мешканці Вихрівського старостинського округу отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті, що потребують більш детального вивчення, будуть розглядатися керівниками та спеціалістами відповідних структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради, її комунальних установ та служб. Вирішення усіх питань взято на особистий контроль міського голови.

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожНаради-співбесіди щодо робoти на 2018 рік

дата створення: 2018-01-03

3 січня, об 11 годині, у залі засідань міської ради відбулися наради-співбесіди з керівниками комунальних установ, закладів та підприємств. Під керівництвом очільниці громади Веліни Заяць. Також у роботі взяли участь заступник міського голови Надія Слюсарчик, секретар міської ради Микола Островський, керівник фінансового управління Дунаєвецької міської ради Тетяна Абзалова, начальник загального відділу міської ради Віктор Войтків.

Основними питаннями співбесіди стало проговорення першочергових кроків та планів на 2018 рік, напрацювання стратегічни планів щодо діяльності комунальних установ, закладів, підприємства, які фінансуються за рахунок міського бюджету.

В ході проведення наради присутнім були данні відповідні доручення та вказані терміни їх виконання.

Детальніше...


Міський голова Дунаєвецької ОТГ взяла участь у засіданні Стратегічної сесії АМУ

дата створення: 2018-03-19

У Хмельницькому відбулася регіональна стратегічна сесія «Спільними зусиллями» на тему: «Зміни до бюджету, коригування бюджету. Робота органів місцевого самоврядування. Розвиток громад» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». На сесії присутні голови міст обласного та районного значення Хмельниччини, голови об’єднаних територіальних громад, зокрема, і голова Дунаєвецької міської ОТГ Веліна Заяць, селищних та сільських рад, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Детальніше...