http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/25/2018-04-25_9137/images/images-78974.jpg

Готуйте паспорти: до українців прийдуть додому і змусять платити штрафи

дата створення: 2018-04-25

Українська влада має намір почати серйозну боротьбу проти громадян, які живуть не за пропискою.

Офіс реформи адміністративних послуг при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі планує зайнятися масштабними перевірками фактів проживання громадян в місцях їх реєстрації.

Цей захід передбачений законопроектом “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, який розробили чиновники.

Документ пропонує дозволити органам реєстрації масові перевірки громадян. Передбачається, що дані про місце проживання або про зняття з реєстрації в місці проживання будуть вноситися в Єдину інформаційну систему.

Громадян старше 14 років хочуть зобов’язати протягом 30 днів особисто або через Інтернет подати заяву про реєстрацію свого місця проживання. Також про місце свого перебування повинні будуть поінформувати орган реєстрації українці, які підлягають призову на строкову військову службу або беруть участь в судовому процесі.

Термін перевірки не буде перевищувати 30 днів. Уповноважені особи органів влади в ході перевірки отримають право досліджувати житлове приміщення на предмет наявності ознак проживання зареєстрованого в ньому громадянина.

Зокрема, перевіряючі можуть опитувати сусідів, перевіряти наявність одягу, засобів гігієни та інших доказів проживання.

Якщо перевірка покаже, що громадянин не проживає за місцем реєстрації, його притягатимуть до адміністративної відповідальності. Зокрема, українців штрафуватимуть у розмірі від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 850 гривень).

Очікується, що Єдина інформаційна система почне діяти з 1 липня 2019 року. Громадяни, не зареєстровані за місцем проживання, зможуть безкоштовно це зробити до 31 березня 2021 року.

Нагадаємо, у Верховній Раді підготували черговий законопроект, який вводить великі штрафи.

З текстом документа можна ознайомитися на сайті парламенту.

Так, новий закон повинен вдарити по безвідповідальни[ собачниках через неприбрані екскременти. Вони можуть заплатити штраф від 850 до 1700 грн. Крім того, документ передбачає обов’язкове чіпування та реєстрацію домашніх тварин.

Окремим пунктом вводиться заборона на розведення безпородних тварин, передбачається їх обов’язкова стерилізація. За порушення цього пункту також доведеться заплатити великий штраф.Читайте такожГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

дата створення: 2018-06-20

20 червня 2018 р. о 11 годині в приміщенні  Дунаєвецької міської ради відбулися громадські слухання про затвердження детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць Шкільна, Івана Франка та Центральна для обговорення можливості будівництва амбулаторії ЗПСМ по вул. Шкільна, 4 в селі Рахнівка Дунаєвецького району Хмельницької області.

Детальніше...


Індивідуальне опалення – нова вимога часу

дата створення: 2018-06-04

Комунальне підприємство теплових мереж Дунаєвецької міської ради доводить до відома населення міста, що прийом заяв щодо переведення квартир та будинків на індивідуальне опалення продовжується.

Протягом квітня-травня 2018 року від користувачів послуг з теплопостачання прийнято 48 заяв щодо відключення від централізованого опалення. Усі подані заяви розглянуто комісійно та погоджено у надані дозволу на переведення квартир заявників на індивідуальне опалення.

Усвідомлюючи загальнодержавне зростання цін на енергоносії та і відповідно тарифів за надані послуги з теплопостачання такі споживачі зможуть самостійно вирішувати питання щодо опалення власних квартир, економії енергоносіїв та формуванні власних бюджетів на сплату комунальних послуг.

Телефон для довідки: 0674991539

Детальніше...