http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/23/2018-06-23_68/images/images-83236.jpg

Вітання з Днем державного службовця!

23.06.2018

Шановні державні службовці Дунаєвеччини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Кожен державний службовець на своєму місці є єднальною ланкою між владою і народом. Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми жителів. Саме тому, суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від вас компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Сьогодні Уряд робить рішучі кроки для впровадження реформ. Серед них – реформування державної служби, яке має розглядатися у тісному поєднанні з адміністративною та адміністративно-територіальною реформами.

Ці перетворення направлені на те, щоб підняти авторитет державної служби, авторитет влади в цілому, забезпечити ефективне функціонування державного механізму, задля досягнення європейських стандартів рівня життя громадян.

Від ваших щоденних напоглевих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень на Дунаєвеччині та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

Я впевнена, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання –це почесний обов'язк.

Бажаю вам добра і здоров'я, наснаги, терпіння, сили волі, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім'я розквіту рідної Дунаєвеччини.

Зі святом!

З повагою міський голова                                                Веліна ЗаяцьЧитайте такожДИВОСВІТ РІЗДВЯНИХ СВЯТ

20.01.2020

На передодні Святого Водохреща в с.Ганнівка вихователь Полянська Н.П та бібліотекар Савова О.С. для дошкільнят провели народознавчу годину «Дивосвіт різдвяних свят» Малюки одягнувши народне вбрання колядували, щедрували, славили господарів, бажали здоров’я та добра...

Детальніше...


СВІТ ДИТЯЧОЇ КАЗКИ

17.01.2020

У світ дитячої казки поринули малюки с.Велика Побійна разом з журналом «Вечірня казка». Бібліотекар Любов Бобрик підготувала для дітей ігри, загадки, вікторини та розмальовки. Разом читали улюблені казки з журналу.

Детальніше...