http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/24/2018-09-24_9317/images/images-6763.jpg

Всеукраїнський конкурс студентських робіт 2018!

дата створення: 2018-09-24

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!

Для участі потрібно написати змістовну статтю на тему: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”, відповідну всім вимогам наукового стилю. Призовий фонд складає 27 000 грн, що буде розподілений між трьома переможцями. Науковий керівник не обов'язковий, проте у випадку перемоги статті - керівник також отримає нагороду. Приємний бонус отримає і Вищий навчальний заклад, в якому ви навчаєтесь. Стаття-наукове дослідження може охоплювати економічну, управлінську та інші перспективні сфери, що відіграють важливу роль у розвитку країни і буде перевірена передовими спеціалістами та фахівцями в цих областях.

Головною метою конкурсу є пошук та грошова відзнака талановитої української молоді. Можливо, це саме ви? Кампанія по прийому робіт триватиме до 10 грудня включно, тому всіх бажаючих закликаємо поквапитися! Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційній сторінці конкурсу. Бажаємо успіху!

Організовує подію український хостинг-провайдер HyperHost.UAЧитайте такожТвій друг – книга

дата створення: 2019-04-03

2 квітня в публічно – шкільній бібліотеці – філії с.Великий Жванчик з учнями 2-3 класів було проведено бібліотечний урок «Твій друг – книга». Малюки дізналися звідки прийшла книга, переглянули яскраві, сучасно оформлені книжки та періодичні видання, розгадували загадки з улюблених казок.

 

 

Детальніше...


Запрошуємо на загальне прибирання

дата створення: 2018-10-17

19 жовтня відбудеться загальне прибирання територій міських кладовищ.

Прохання прийняти активну участь. Спільними зусиллями досягнемо мети – забезпечемо наведення благоустрою територій кладовищ.

Детальніше...