http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/10/11/2018-10-11_468/images/images-43950.jpeg

Президент підписав Закон, який підвищує соціальний захист військовослужбовців

дата створення: 2018-10-11

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».

Реалізація Закону дозволить посилити соціальний захист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм, контузій, каліцтва чи захворювань, отриманих у зв’язку із захистом Вітчизни та дозволить надати їм обсяг прав на отримання одноразової грошової допомоги, яким володіють члени сімей осіб, що померли в статусі військовослужбовця.

Законом передбачається надання права на отримання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, що загинули, або померли внаслідок захворювання, поранення, контузії, каліцтва в період проходження ними військової служби, або загинули чи померли вже після звільнення зі служби.

Також розширено перелік підстав для отримання одноразової грошової допомоги військовослужбовцями та надано право на отримання одноразової грошової допомоги членам сімей іноземців та осіб без громадянства, що загинули, або померли після звільнення зі служби внаслідок захворювання, поранення, контузії або каліцтва, отриманих під час проходження військової служби в Збройних Силах України.Читайте такожПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З БІБЛІОТЕКОЮ

дата створення: 2019-04-26

   25 квітня учні 1 класу Дунаєвецької НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., Гімназія» разом з класоводом Побожною А. М. завітали на екскурсію у міську публічно–шкільну бібліотеку.

Детальніше...


Важлива інформація

дата створення: 2018-07-23

Дунаєвецький РЕМ повідомляє, що 24 липня 2018 року з 9:00 по 13:00 год. тимчасово буде припинено електропостачання по вулицях Шевченка та Красінських (буде знеструмлено ряд об'єктів м. Дунаївці, а саме: Дунаєвецький навчально-виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія”, приміщення ЦНАПу, приміщення міської ради, приміщення Укрсоцбанку та ряд інших споживачів в м. Дунаївці) у зв'язку з проведенням технічного обслуговування обладнанання. Адміністрація РЕМ приносить вибачення за незручності та просить з розумінням віднестися до проведення даних робіт!

Детальніше...