http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/10/12/2018-10-12_9384/images/images-19029.jpg

Шановні працівники кадрових служб!

дата створення: 2018-10-12

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем кадровика!

У день свята бажаю всім кадровикам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, гарного настрою, творчого азарту, високопрофесійного персоналу! Нехай кар'єрні успіхи не змінять вашого щирого ставлення до працівників, а стануть стимулом для досягнення нових професійних вершин!

З повагою міський голова                                  Веліна ЗаяцьЧитайте такожДО УВАГИ ДУНАЇВЧАН! СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ, ОПАЛОГО ЛИСТЯ ТА БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

дата створення: 2018-04-02

Щороку навесні, як тільки встановлюється тепла погода, частішають випадки спалювання залишків сухої рослинності, опалого листя на присадибних ділянках, сухої трави уздовж доріг та залізничних колій і навіть на узбіччях вулиць.

Дунаєвецька міська рада звертається як до жителів громади, так і до працівників комунальних служб, підприємств, установ, організацій із застереженням щодо категоричної заборони спалювання опалого листя, гілля, сухої рослинності, різного роду відходів на території міста, і нагадує: порушення вимог Правил благоустрою території міста і населених пунктів та природоохоронного законодавства тягнуть за собою накладення штрафів на громадян від 340 грн. до 1360 грн. і на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.

Детальніше...


Згадаємо героїв!

дата створення: 2018-02-13

Герої не вмирають… Просто йдуть

З майдану в небо… в лицарі зі смерті…

Пливуть човни…Пливуть човни…Пливуть…

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! Вписано у серці…

18-19-20 лютого 2018 року – День загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні.

Запрошуємо усіх небайдужих впродовж цих  днів покласти квіти до пам’ятного знаку та вшанувати тих, хто віддав своє життя за нашу державу – Героїв Небесної Сотні

Детальніше...