http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_8585/images/images-99927.jpg

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

дата створення: 2018-11-09

Цього дня свій День народженя святкує депутат міської ради Сусляк Дмитро Анатолійович.

Сердечно вітаємо Вас! Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів, нових успіхів та творчої наснаги. Бажаємо Вам і Вашим рідним сімейного затишку і тепла, добробуту та душевного миру, довгих років радісного, щасливого життя.

З повагою міський голова                           Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте такожСтворюємо інноваційний культурний продукт

дата створення: 2019-02-01

Програма спрямована на створення умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту.

Культурним продуктом у рамках програми є творчий та інтелектуальний результат людської праці в процесі культурної діяльності, творення якого направлено на сприяння розвитку культурної галузі. Обов'язковими ознаками культурного продукту в рамках цієї програми є інноваційність та конкурентоспроможність.

Інноваційність – використання передового новітнього досвіду відповідного сектора з метою покращення якісних та кількісних показників культурного продукту, першочергова націленість на ефективність отриманих результатів і потенційну конкурентоспроможність. 

Конкурентоспроможність може бути визначена за кількома показниками: вплив на культурний сектор, високі кількісні та якісні показники в порівнянні з іншим аналогічним культурним продуктом, інноваційна складова, сприяння розвитку потенціалу особистості та суспільства в цілому. 

Детальніше...


ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

дата створення: 2018-09-18

Сьогодні, 18 вересня, о 13.00 годині в залі засідань відбулося спільні засідання постійних комісій міської ради, на яких було обговорено питання порядку денного сорокової (позачергової) та сорок першої сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання.

Детальніше...