http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_15/images/images-58067.jpg

Перелік робіт виконаних КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 05 листопада 2018р. по 09 листопада 2018 р. включно.

дата створення: 2018-11-09

Проведено ремонт системи вуличного освітлення в с. Рахнівка, с. Іванківці, с. Сивороги, с. В.Побійна.

Проведено заміну електричних ламп вуличного освітлення в с. М.Побіянка - 9 шт.

Проводиться влаштування вуличного освітлення в с. В.Жванчик.

Проведено ремонт бетонної стяжки в під′їзді будинку №6 по вул. Дунайгородська.

Провели ремонт покрівлі в будинку №92 по вул. Шевченка, покрили частину парапету оцинкованою жесттю.

Проведено остіклення вікон в підвалах та під’їздах будинків по вул. Шевченка №71, вул. Ярова,2б.

Влаштовано пандус в будинку №127 по вул. Шевченка.

Облаштовано компостну яму для складування опалого листя.

Облаштували газони по вул. І-го Травня після укладання тротуару.

Проведені роботи по запуску системи теплопостачання в багатоквартирних будинках.

Провели ремонтні та зварювальні роботи системи водопостачання в будинку № 92 по вул. Шевченка, та замурували вибиті отвори в стінах на сходових клітинах.

Провели ремонт штукатурки в підвалі, та частини відмостки в будинку №92 по вул. Шевченка.

Провели прочистку каналізаційних систем в будинку по вул. Шевченка №92,№57б,№73,№88, вул. Сонячна №22а, вул. Київська №30, №28, №4

Проведено ремонт системи водопостачання в будинках №24 по вул. Київська, № 92 по вул. Шевченка.

Щоденно проводиться збирання та вивіз твердих побутових відходів.

Щоденно виконуються роботи сантехніками та електриками по письмовим та усним зверненнях громадян.Читайте такожКоли хобі стає маленьким бізнесом

дата створення: 2018-01-14

З точки зору психології, улюблене хобі для людини приносить їй не лише задоволення, але й гармонію із самим собою та навіть почуття спокою. Є ще одна думка про те, що найкращою роботою є саме високооплачуване хобі. І дійсно, в теперішній непростий для всіх час, багато хто почав замислюватися над тим, щоб заробляти на тому, що вміє робити своїми руками. Виготовлення прикрас із полімерної глини, миловаріння, рукоділля та ще багато інших цікавих творчих талантів тепер можна сміливо називати підприємницькою діяльністю. Не стоять осторонь модних віянь і мешканці Дунаєвецької територіальної громади. 12 січня, у комунальному закладі міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування», відбулося урочисте відкриття проекту «Школа майстерності «Мистецька скарбничка» для осіб з інвалідністю та жінок віком 40+», в рамках котрого розпочалися майстер-класи.

Детальніше...


Ми - йдемо далі!

дата створення: 2018-02-27

Вчора 27.02.2018р. в заключній грі групового етапу чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги, представник Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади МФК «Дунаївці» у протистоянні, яке вирішувало вихід нашої команди до півфіналу, приймав одного з лідерів чемпіонату - ФК «Вінниця».

Вже у дебюті поєдинку дунаєвчани були змушені відіграватись після голу, забитого гостями. І підопічні тренера Володимира Ігнатьєва, налаштовані на цей матч рішуче та ще й при власних уболівальниках, змогли це зробити у досить короткий час. Більше того – незабаром вийшли вперед і вже повністю контролювали перебіг гри, доводячи її до логічної перемоги з більш ніж переконливим рахунком 14:3.

Детальніше...