http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/12/05/2018-12-05_9226/images/images-80501.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/12/05/2018-12-05_9226/images/images-81453.jpg

ЗАСІДАННЯ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ

дата створення: 2018-12-05

5 грудня о 16.00 годині за участі заступника міського голови Сергія Яценка та заступника міського голови Надії Слюсарчик відбулося підсумкове засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради. На порядок денний було винесено та обговорено такі питання:

1.Інформація начальника відділу ДФС- Баранюк Н.В.

2.Інформація начальника відділу з питань праці і соціального захисту-Ороховський В.В.

3.Інформація міської ради

4.Звіт про роботу Ради підприємців за 2018р.- Городецький В.В., Войцехов Ю.Й., Гнатовська А.А.

5.Ділова зустріч з волонтером Корпусу Миру Кларком Хюзом.

Звіт про роботу Ради підприємців за 2018 рік ( Владислав Городецький) :

З метою покращення планування та діяльності Ради сформовано актив Ради підприємців з числа членів Ради.

1.Організовано та проведено І загальне зібрання підприємців ОТГ.

2.Розроблено та підписано Меморандум взаємодії між міською радою та Радою підприємців.

3.Досліджено, сформовано та передано на розгляд міської ради проблематику підприємницької діяльності в ОТГ.

4.Вивчено бізнес-простір по старостинських округах ОТГ та сформовано бізнес-пропозиції для ведення підприємництва в сільських населених пунктах.

5.Проведено спеціальне засідання Ради підприємців з питання негативного впливу діяльності великих торгівельних мереж на території ОТГ, глобалізації бізнесу та податкового навантаження на мале і середнє підприємництво.

6.Запрошувались постійно на засідання Ради начальники управлінь, відділів, головні спеціалісти органів влади та місцевого самоврядування для надання профільної інформації, консультацій, а саме: міська рада, РДА, ДФС, Держпродспоживслужба, Національна поліція, банківські установи, фонд соціального страхування, управління соціального захисту, центру зайнятості, відділ з питань праці, фінансовий відділ, бух облік та аудит, охорони праці.

7.Розроблено напрямки діяльності Ради та закріплено відповідальних осіб.

8.Зроблено власними силам капітальний ремонт приміщення для Бізнес-центру.

9.Розпочато роботу Бізнес-центру .

10.Відкрито роботу вайбер- групи для членів ради, спеціалізованої сторінки на фейсбук, працює телефонний робочий контакт.

11.Проведено консультативну підтримку підприємців ОТГ з організаційних, правових, земельних питань.

12.Участь в організації реалізації надлишків сільськогосподарської продукції жителів громади.

13.Участь в навчальних семінарах, тренінгах, ділових зустрічах.

14.Участь в роботі виконавчого комітету, ініціативних групах, комісіях, профільних засіданнях, що проводить міська рада.

15.Участь в розробленні проектів громадського бюджету.

16.Участь у перевірках роботи закладів торгівлі, громадського харчування щодо недопущення продажу алкоголю підліткам, контролю правил продажу підакцизних товарів.

17.Участь в організації свята до Дня святого Миколая (закуплено подарунки дітям).

18.Участь в організації святкування Дня міста і громади ( надано подарункові сертифікати).

19.Участь в формуванні продуктових пайків дунаївчанам, що перебувають в зоні проведення АТО, до Дня святкування Світлої Пасхи.

20.Організовано урочисті заходи до Дня підприємця.

21.Участь в роботі святкових ярмарків, обласних виставках та презентаціях.

22.Проведено роз’яснювальну роботу серед підприємців щодо належного працевлаштування найманих осіб.

23.Написано та розміщено ряд статей, інформацій, оголошень на сайті міської ради, фейсбуці з питань ведення підприємницької діяльності.

24.Розпочав роботу Бізнес-клуб.

25.Завершення роботи з реєстрації громадської організації.

Звіт про роботу Бізнес-центру за 2018 рік (Юрій Войцехов):

1.Організовано акцію «Батарейка, здавайся!». Контейнери для збирання використаних батарейок розміщено в торгівельних точках та школах міста. Зібрану першу партію небезпечних відходів відправлено на переробку.

2.14.09.2018 відбулась перша зустріч у Бізнес-центрі з Романовою Тетяною Сергіївною, майстром декоративно-прикладного мистецтва, членом спілки художників Дунаєвеччини, яка ознайомила з діяльністю спілки, отриманими нагородами за участь у різноманітних ярмарках та виставках.

3. 02.10.2018 створено ініціативну групу в кількості 12 чол. по проблемі спалювання органічних відходів, зокрема листя, та організовано перші збори групи. Всього відбулось 4 зустрічі, одну з яких проведено керівництвом міської ради. В процесі зустрічей розроблено програму по збору, вивозу, переробці, утилізації органічних відходів, листя зокрема. Робота групи в цьому році завершилась 08.11.2018р. проведенням зустрічі з школярами усіх шкіл міста.

4. 23.10.2018 організовано круглий стіл з розвитку інтернет-торгівлі. Мета зустрічі - пошук нових та розширення існуючих ринків збуту для продавців Дунаєвецької ОТГ шляхом обміну досвідом та об'єднанням на взаємовигідних умовах.

5. 28.10.2018р. в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки та в рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії», у Дунаєвецькій районній філії Хмельницького ОЦЗ відбулось засідання клубу "New Generation". Увесь відведений час для засідання віддали новоствореному бізнес-центру. За підсумками зустрічі домовились про співпрацю, спільні заходи, допомогу підприємцям у пошуку кадрового потенціалу, та пошуку шляхів і напрямків розвитку бізнесу.

6. 09.11.2018 о 16-00 організовано круглий стіл на тему "Розвиток тепличного господарства. Еко теплиці". Сформована ініціативна група. 08.11.2018 відбуася поїздка для обміну досвідом з вирощування та збуту продукції до сім`ї Тейлорів, які організували еко-господарство. На зустрічі обговоренно пропозиції вирощування екологічно чистої продукції під замовлення, створення кооперативів.

7. Розпочато створення власної бази даних, збирання інформації, розроблення анкет.Читайте такожЗустріч із земляком: «Дієвий ентузіаст і новатор»

дата створення: 2018-10-26

Наша Дунаєвеччина щедрий край на талановитих людей у розмаїтті царин історії і науки, слова, пісні, праці, мистецтва. До творчої палітри належить і сучасний письменник, голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України, журналіст, археолог, краєзнавець, редактор Володимир Захар’єв... 

Детальніше...


По стежках книжкового літа

дата створення: 2018-06-07

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, весело, а головне – корисно провести свій літній відпочинок.

Не стала винятком і Дунаєвецька міська бібліотека. Для корисного і веселого відпочинку бібліотека організовує і проводить заходи в рамках Програми літнього читання. 

Детальніше...