«В Новий Рік – з перемогою!!!»

08.01.2019

Для більшості людей свята – це привід просто відпочити. Але є і такі, які в цей період намагаються зробити щось хороше для інших. До такої категорії відноситься Комунальна установа Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа». До Новорічних та Різдвяних свят працівники ДЮСШ провели ряд спортивних заходів не тільки для своїх вихованців, на них були запрошені команди з сусідніх районів. Зокрема, в п’ятницю, 04 січня, молодша група футболістів (2008 -2009 р.н.) місцевої ДЮСШ прийнала участь у черговому турі чемпіонату України з футзалу. Суперниками нашої команди стала команда «Фортеця» (м. Кам’янець – Подільський). Зустріч відбулася в спортивному залі спортивного комплексу «Спорт для всіх» Спостерігаючи за грою, емоції вболівальників зашкалювали. Глядачі були приємно вражені майстерністю та жагою до перемоги. Вже з перших хвилин гри було зрозуміло, що маленькі Дунаєвецькі спортсмени нічим не поступаються кам’янчанам, обидві команди гідно відстоювали честь своїх спортивних закладів. Загальний рахунок гри: 5:4 на користь нашої команди. Голи забили: Сушинський Назар, Островський Ілля, Бойко Андрій, Федоров Назар.
Щира подяка висловлюється тренеру Глуховатому Вадиму, адже саме завдяки його самовідданій роботі наші діти сьогодні змогли здобути перемогу.
Настрій у всіх чудовий. Готові до нових матчів!

Автор:За матеріалами Комунальної установи Дунаєвецької м

95 - ЦЕ НЕ ВІК, ЦЕ БАГАТСТВО! ДУНАЄВЕЦЬКУ ДОВГОЖИТЕЛЬКУ ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ!

15.04.2024

У нашій громаді вже стало доброю традицією вітати старожилів-ювілярів. Так, 15 квітня свій 95-й ювілейний...

Детальніше...

Насіння перемоги!

15.04.2024

Дунаєвецька ТГ долучилася до ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ»...