http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/08/2019-01-08_5334/images/images-69770.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/08/2019-01-08_5334/images/images-21989.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/08/2019-01-08_5334/images/images-29535.jpg

«В Новий Рік – з перемогою!!!»

дата створення: 2019-01-08

Для більшості людей свята – це привід просто відпочити. Але є і такі, які в цей період намагаються зробити щось хороше для інших. До такої категорії відноситься Комунальна установа Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа». До Новорічних та Різдвяних свят працівники ДЮСШ провели ряд спортивних заходів не тільки для своїх вихованців, на них були запрошені команди з сусідніх районів. Зокрема, в п’ятницю, 04 січня, молодша група футболістів (2008 -2009 р.н.) місцевої ДЮСШ прийнала участь у черговому турі чемпіонату України з футзалу. Суперниками нашої команди стала команда «Фортеця» (м. Кам’янець – Подільський). Зустріч відбулася в спортивному залі спортивного комплексу «Спорт для всіх» Спостерігаючи за грою, емоції вболівальників зашкалювали. Глядачі були приємно вражені майстерністю та жагою до перемоги. Вже з перших хвилин гри було зрозуміло, що маленькі Дунаєвецькі спортсмени нічим не поступаються кам’янчанам, обидві команди гідно відстоювали честь своїх спортивних закладів. Загальний рахунок гри: 5:4 на користь нашої команди. Голи забили: Сушинський Назар, Островський Ілля, Бойко Андрій, Федоров Назар.
Щира подяка висловлюється тренеру Глуховатому Вадиму, адже саме завдяки його самовідданій роботі наші діти сьогодні змогли здобути перемогу.
Настрій у всіх чудовий. Готові до нових матчів!

 

Автор:За матеріалами Комунальної установи Дунаєвецької м


Читайте такожПривітання з Днем землевпорядника

дата створення: 2018-03-10

Шановні землевпорядники!

Сьогоденнння ставить перед землевпорядниками відповідальні завдання. Перш за все, це стосується проведення інвентаризації земель та оціночної діяльності, формування принципів ефективного землекористування, іпотечного кредитування, розмежування земель державної і комунальної власності, удосконалення державного управління і контролю за охороною та використанням земельних ресурсів, встановлення меж населених пунктів. Втілення у життя гарантій права власності на землю законодавчо закріплює земельні відносини, сприяє стабільному розвитку галузі сільського господарства. 

Вирішення цих основних питань сприятиме переходу на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами, землеустрою, моніторингу земель, планування та справляння земельного податку.
Упевнена, що ваша сумлінна і наполеглива праця й надалі сприятиме раціональному використанню та охороні землі, яка є одним з найбільших багатств України, підвищенню рівня життя людей.
Бажаю добра і достатку Вам та вашим родинам, сил та наснаги, нових професійних досягнень. Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах - мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

З повагою міський голова                       Веліна Заяць

Детальніше...


Уряд встановив новий вид державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

дата створення: 2019-03-15

13 березня Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Відповідно до цієї постанови встановлено новий вид державної допомоги: допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Детальніше...