http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/22/2019-01-22_4152/images/images-40751.jpg

Володарі "Scratch"

дата створення: 2019-01-22

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатори проекту – Фонд BrainBasket та компанія EPAM. Реєстрація учасників вже відкрита за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0w1RxEJ5voIXIcnVM_5o-AisdBVAHaCbF1SO5mBFbatrCzw/viewform
Запрошуємо всіх, хто хоче перевірити свої знання з основ програмування та позмагатись за цінні призи, взяти участь у конкурсі “Володарі Scratch”. Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.
До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:

- Школа майбутнього.
- Здоровий спосіб життя.
- Діти за мир.
- Агро очима дітей (спеціальна категорія від компанії Астарта).
На переможців чекають чудові призи: робототехнічні конструктори, bluetooth-колонки та навушники, а також спеціальні призи від партнерів – планшети від Агрохолдингу Астарта та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School.

Етапи конкурсу:
21 січня - 8 лютого – реєстрація команд.
17 березня – дедлайн подачі проектів.
2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.
20 квітня – фінал конкурсу в Києві.

З повагою, відділ економіки, інвестицій та комунального майна Дунаєвецької міської ради.Читайте такожСелянські господарства стануть повноцінними учасниками аграрного ринку

дата створення: 2018-07-24

Сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску. Відповідні зміни до Податкового кодексу України прийняла Верховна Рада України 10 липня поточного року.

Відтепер фермери та їх сім’ї, які проживають в селах, стають повноцінними підприємцями та отримують ряд переваг. Офіційний підприємницький статус за пільговим оподаткуванням дозволяє їм виходити на нові організовані ринки та збільшувати свої прибутки. Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізн

Детальніше...


Українцям збільшили допомогу на дітей: як оформити

дата створення: 2019-04-01

З початку квітня в Україні підвищили виплати багатодітним сім'ям. Батьки на кожну третю і наступну дитину щомісяця отримуватимуть 1,7 тис. грн.

Детальніше...