http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/22/2019-01-22_4152/images/images-40751.jpg

Володарі "Scratch"

дата створення: 2019-01-22

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатори проекту – Фонд BrainBasket та компанія EPAM. Реєстрація учасників вже відкрита за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0w1RxEJ5voIXIcnVM_5o-AisdBVAHaCbF1SO5mBFbatrCzw/viewform
Запрошуємо всіх, хто хоче перевірити свої знання з основ програмування та позмагатись за цінні призи, взяти участь у конкурсі “Володарі Scratch”. Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.
До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:

- Школа майбутнього.
- Здоровий спосіб життя.
- Діти за мир.
- Агро очима дітей (спеціальна категорія від компанії Астарта).
На переможців чекають чудові призи: робототехнічні конструктори, bluetooth-колонки та навушники, а також спеціальні призи від партнерів – планшети від Агрохолдингу Астарта та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School.

Етапи конкурсу:
21 січня - 8 лютого – реєстрація команд.
17 березня – дедлайн подачі проектів.
2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.
20 квітня – фінал конкурсу в Києві.

З повагою, відділ економіки, інвестицій та комунального майна Дунаєвецької міської ради.Читайте такожСвяткування Дня села у Дем'янківцях

дата створення: 2018-08-26

Свіже легке повітря, тиша така, що чути лише пориви вітру, ранні півні замість будильника – все це асоціюється, у мене, лише з одним слово – село.

Для когось це домівка, для когось теплі спогади, а для нас - це невеличка, прекрасна, мальовнича місцина. Із народних переказів поміщик поділив свої землі між двома синами Іваном та Дем’яном. І так, на правому березі річки виникло поселення, яке було назване Дем’янківці...

Детальніше...


Медична реформа: Ми продовжуємо обирати своїх сімейних лікарів

дата створення: 2018-04-26

25 квітня відбулася обласна колегія Департаменту охорони здоров’я обласної держадміністрації на якій особлива увага приділялась питанню по проведенню реформи в системі охорони здоров’я. Про ситуацію нашого району та області, розкаже головний лікар ПМСД Лариса Музика.

Детальніше...