МФК «Дунаївці» перемагає у Луцьку!

03.02.2019

У п’ятницю 1 лютого проходив черговий тур Чемпіонату України по футзалу серед команд другої ліги і для нас він видався успішним!

Цього дня МФК «Дунаївці» завітали у гості до ФК «Любарт» з міста Луцьк. З перших хвилин господарі майданчика не проявили спортивної гостинності і завдяки влучному удару відкрили рахунок у матчі але і Дунаєвчани із відповіддю не забарились і вже за хвилину не лише зрівняли рахунок а й вийшли вперед. В цілому весь перший тайм проходив з переваги Дунаєвчан але Волинянам щораз вдалось відіграватись і на перерву команди пішли за результативної нічиєї 4-4!

У другій половині гри Дунаєвчани змогли вийти у перед та попри всі потуги гравців Любарта рахунок залишився не змінним. В результаті важка але дуже важлива перемога Дунаєвчан з рахунком 4-5!

Одразу по приїзду в місто МФК «Дунаївці» розпочали свої виступи у Чемпіонаті Хмельницької області по футзалу. В першому матчі нашій команді протистояла ФК «Фортеця» якій ми поступилися досить прикро на останніх хвилинах з рахунком 4-5. Другий матч МФК «Дунаївці» провели проти ФК «Студениця ОТГ» де здобули впевнену перемогу з рахунком 4-0!

Отож в піднесеному настрої Дунаєвчани готуються приймати гостей з Рівного вже наступної п’ятниці 8 лютого і це буде перша гра в рамках Чемпіонату України в цьому році.

Автор:Сергій Кобилянський

Сьогодні, в день 38 річниці Чорнобильської катастрофи, юні екологи Дунаєвеччини презентували еко-проєкти...