http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/08/2019-02-08_7803/images/images-81212.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/08/2019-02-08_7803/images/images-2992.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/08/2019-02-08_7803/images/images-44954.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/08/2019-02-08_7803/images/images-8366.jpg

Проведено третє засідання Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району

08.02.2019

08 лютого 2019 року проведено третє засідання Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району, яке проходило під головуванням голови Дунаєвецької райдержадміністрації, голови Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району Олександра Бернашевського. Участь в засіданні взяли голова районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови та представники об’єднаних територіальних громад району, члени Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району, представники установ та організацій міста, бізнесу, громадських організацій, засобів масової інформації.

На порядок денний засідання Ради регіонального розвитку було винесено питання щодо затвердження Перспективного плану розвитку Дунаєвецького району на 2019-2021 роки.

Розпочавши засідання голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський зазначив, що: «До 15 лютого цього року потрібно подати до облдержадміністрації план Регіонального розвитку Дунаєвецького району. З цією метою проведено великий об’єм роботи по напрацюванню даного плану, визначено напрямки розвитку та цілі для покращення рівня життя та добробуту громадян нашого району. Зокрема, управлінням економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації всі проблемні питання, які турбували жителів району, на сходах сіл були зведені в проекти та розроблено стратегію розвитку нашого району. Сьогодні, ми ще маємо можливість спільно доповнити даний план, який далі буде направлено до Хмельницької обласної державної адміністрації та Адміністрації Президента України. На основі наданої нами інформації буде розроблена карта розвитку нашого району на 3 роки, де будуть включені всі проекти розвитку Дунаєвецького району…».

Що стосується переліку проектів до Перспективного плану розвитку Дунаєвецького району на 2019-2021 роки начальник економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Тиран зазначила, що сьогодні до уваги присутніх представлено на обговорення остаточний перелік проектів, з реалізацією яких покращиться рівень життя населення, будуть забезпечені всі соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення.

В Перспективний план розвитку району Дунаєвецькою райдержадміністрацією включено 30 проектів, Дунаєвецькою міській об’єднаною територіальною громадою подано 67 проектів та заходів, Дунаєвецькою селищною об’єднаною територіальною громадою – 50 проектів, Смотрицькою селищною об’єднаною територіальною громадою – 17 проектів, Маківською сільською об’єднаною територіальною громадою – 14 проектів і заходів. Дані проекти розділені за напрямками та охоплюють всі соціально важливі сфери життєдіяльності району.

Це зокрема: виробничі проекти (включено 15 виробничих проектів); проекти охорони здоров’я (включено 13 проектів); проекти об’єктів освіти (включено 30 проектів); проекти спортивної інфраструктури (включено 12 об’єктів); проекти об’єктів культури (включено 19 заходів); проекти об’єктів житлово-комунального господарства (віднесено 34 проектів і заходів); проекти об’єктів інфраструктури (передбачено 37 проектів і заходів); проекти інших об’єктів (включено 24 проекти).

«За результатами роботи ми сформуємо ці проекти на карті району з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Надіємося, що наявність перспективного плану розвитку із затвердженими громадами проектами, механізмами їх фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій громад та району в цілому» - зазначила Тетяна Тиран.

В ході засідання від учасників зібрання додатково були надані слушні пропозиції, які також будуть включені до Перспективного плану розвитку Дунаєвецького району на 2019-2021 роки.

Підводячи підсумки засідання Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський подякував головам об’єднаних територіальних громад, старостам населених пунктів, небайдужим жителям району, керівникам громадських організацій, за високу громадянську позицію та небайдужість, яку вони виявили під час формування Перспективного плану розвитку району. «Насправді проведено дуже серйозну роботу та спільними зусиллями створено 178 проектів. Перші кроки вже зроблено і ці кроки будуть в подальшому позитивно впливати на розвиток всіх сфер життєдіяльності нашого району, а це в першу чергу медицина, освіта, соціальна сфера, інфраструктура, виробництво… Насамперед будуть втілюватися в життя базові проекти, на основі яких далі будуть розвиватися цілі напрямки в різних сферах життя району. І як результат, люди зможуть отримувати якісні послуги та відчувати від них позитивний ефект. Тому нам потрібно формувати ще більше проектів, які будуть сприяти наповненню місцевих бюджетів, призупиненню трудової міграції та покращення життя наших громадян.»Читайте такожОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023!

31.05.2023

Кінець навчального року в школах громади традиційно закінчується святковими останніми дзвониками, а для учнів останнього року навчання - ще й випускними. Безжальна війна внесла свої корективи, як у шкільний процес, так і в наші плани, бажання та мрії...

Детальніше...


УВАГА!

30.05.2023

Шановні споживачі!

В період з травня по вересень щорічно різко зростає споживання води для поливу присадибних ділянок. Надмірне споживання води, призводить до перепадів тиску у водогонах мережа...

Детальніше...