http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/12/2019-02-12_7620/images/images-80442.jpg

Проти булінгу

12.02.2019

Наприкінці лютого в перше в Хмельницькому відбудеться акція проти булінгу «День рожевої сорочки». Як розповіла голова правління «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк, цю щорічну акцію започаткували у Канаді, коли один із учнів прийшов до школи у рожевій сорочці, за що його зацькували. Наступного дня друзі хлопчика прийшли до школи в рожевих сорочках на знак підтримки та протесту проти булінгу.

«Про цю подію дізналися поліцейські й активісти того міста і влаштували великий марш проти булінгу, на який всі прийшли у рожевому одязі. Так і започаткувалася традиція. Ми ж дізналися про акцію від наших партнерів із Канади, з якими ми разом реалізовували проект «Булінг боїться розголосу, і захотіли її перейняти, - каже Леся. - Такий захід буде вперше в Україні. Хотілося б започаткувати його щороку».

До акції зможуть доєднатися всі охочі, хто підтримує свободу особистості, кажуть організатори. Попередньо, вже 12 шкіл міста виявили бажання долучитися до маршу. «З деяких шкіл прийде по кілька старших класів, а деякі планують приходити потоками, - додає активістка. - Діти вийдуть з плакатами, на яких буде написано, що вони проти насильства. Оскільки зараз зима, важко, щоб учасники були одягнуті у рожеве. Тому будуть прапорці відповідного кольору та елементи одягу. У школах цього дня ми також пропонуємо, щоб школярі та вчителі прийшли у рожевому, або з елементами рожевого на одязі».

Загальноміська акція запланована на 28 лютого. Початок о 14:00 на Майдані Незалежності. Далі учасники пройдуть маршем вулицею Соборною і Проскурівською. Кінцева точка маршруту – майданчик перед кінотеатром Шевченка. На завершення акції запланували перформенс.Читайте такожВИХОВУЄМО ОБДАРОВАНУ МОЛОДЬ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ!

25.05.2023

24 травня 2023 року в сесійній залі Хмельницької обласної ради у форматі круглого столу відбулася зустріч переможців ІV етапу...

Детальніше...


ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

25.05.2023

Одним із напрямків роботи Служби у справах дітей є забезпечення соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування...

Детальніше...