http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/14/2019-02-14_1845/images/images-88541.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/14/2019-02-14_1845/images/images-25901.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/14/2019-02-14_1845/images/images-46470.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/14/2019-02-14_1845/images/images-47033.jpg

Засідання клубу «Краєзнавець» «Афганський синдром»

дата створення: 2019-02-14

В актовому залі Лисецької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено засідання клубу «Краєзнавець» приуроченого до 30- річчя виводу військ з Афганістану.

Ведучою заходу була учениця школи А.Веселовська. Засідання клубу на тему «Афганський синдром» розпочала староста села Лисець Т.Підлапушна.

«Наш біль Афганістан» з такими словами до запрошеного воїна Афганця Серветника Г.А. та присутніх в залі звернулась директор школи А.Медведюк.

Бібліотекар публічно – шкільної бібліотеки К.Теляча звернулась: «Традиційно 15 лютого кожного року ми вшановуємо пам'ять загиблих у Афганській війні».

На нашу зустріч запросили односельчанина воїна – афганця Серветника Геннадія Аркадійовича. З болем у серці і прихованою сльозою на очах Геннадій Аркадійович згадав свою бойову юність та своїх побратимів які загинули далеко – далеко в горах від своєї країни, від своєї родини. Спілкуючись із присутніми воїн інтернаціоналіст побажав усім нам мирного неба, міцного здоров’я та довголіття.

Роки афганської війни відлунюють, незагоєним болем, вічною скорботою за загиблими.

Учні школи: В.Весела, Т.Кліпкова, Н.Медведюк, А. Стецюк прочитали вірші про Афганістан та бойових побратимів. А.Стецюк виконала пісні «Човен» та «Про Україну».

Оформлено довідковий стіл «І досі в пам’яті Афган» бібліотекар публічно – шкільної бібліотеки К.Теляча ознайомила присутніх з матеріалами розміщеними на довідковому столі який, доповнено цінними архівними матеріалами воїна – афганця Г.Серветника.

На згадку про зустріч присутні та учні школи сфотографувалися з воїном – афганцем. Ми повинні знати та пам’ятати про страшні події афганської війни, свідками та учасниками якої стали ще зовсім молоді люди. За що ми їх шануємо та поважаємо.

Автор:Бібліотекар публічно – шкільної бібліотеки К.Теляч


Читайте такожКомісії та сесія Дунаєвецької міської ради VII скликання

дата створення: 2017-12-06

Сьогодні 6 грудня 2017 року о 09.00 годині під головуванням голови Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади Веліни Заяць пройшли засідання костійних комісій та тридцять перша сесія Дунаєвецької міської ради VII скликання. На порядок денний було винесено та проголосовано 13 питань.

Детальніше...


Наближення піку епідемії грипу .

дата створення: 2019-01-14

В Україні найближчими днями очікується значне зростання захворюваності, що до кінця місяця досягне свого піку.Різке збільшення захворюваності на грип та ГРВІ почнеться з другої половини січня. Про це в понеділок, 14 січня, заявила заввідділом вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського Алла Мироненко в інтерв'ю газеті Факти.За її словами, різкий підйом захворюваності на грип та ГРВІ почнеться, коли діти і молодь приступлять до навчання, тобто, починаючи з другої половини січня.
"Пік епідемії очікується до кінця цього місяця і в лютому", - зазначила Мироненко.
Сьогодні стало відомо, що школи Одеси та Луцька закрили на тижневий карантин. А минулого тижня через грип карантин в освітніх і лікувальних установах ввели в Чернігові.Раніше також повідомлялося, що епідпоріг грипу та ГРВІ перевищено у восьми областях. В усіх навчальних закладах Дунаєвецької ОТГ оголошено карантин.

Детальніше...