http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/26/2019-02-26_7783/images/images-64409.jpg

Нові правила для безвізових поїздок в ЄС: зміни в системі та головні деталі

26.02.2019

 Відтепер умови безвізового режиму з країнами світу, що не входять в ЄС будуть ускладнені. Європейський союз прийняв рішення запровадити глобальну електронну систему безпеки, що дозволяє громадянам країн, що не входять в блок, попередньо реєструватися перед відвідуванням європейській країни. Нововведення працюватиме для держав, які оформили з Європейським союзом безвіз, серед яких є і Україна.

Про це повідомляється в офіційному прес-релізі Державної міграційної служби України. Відзначається, що реєстрацію в системі ETIAS (для безвізових подорожей) необхідно буде проходити раз на три роки. Сам процес реєстрації буде платним - 7 євро.

«Нововведення торкнеться громадян всіх країн світу, які мають безвіз з ЄС, включаючи США, Канаду, Австралію і Україну. Кожен, хто планує відвідувати ЄС, повинен буде раз у три роки пройти онлайн-реєстрацію в системі ETIAS. Реєстрація буде платною, термін її дії складе 3 роки (незалежно від кількості подорожей), а її вартість складе всього 7 євро (для осіб віком до 18 років реєстрація буде безкоштовною). Очікується, що процедура реєстрації не буде складніша, ніж онлайн-реєстрація на авіарейс», - йдеться в повідомленні.

В кінці грудня 2018 року віце-прем'єр України з питань європейській інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України не виконало ряд умов в рамках угоди про визнання Україною та ЄС сертифікатів відповідності на промислову продукцію (АСАА), який є «безвізом» для товарів. За її словами, АСАА є вкрай необхідним договором для українських виробників та дії безвізового режиму.

19 грудня Європейська комісія завершила моніторинг виконання українським урядом угоди про безвізовий режим з Євросоюзом і вказала на ряд небезпек, за яких Україна може бути позбавлена безвізового режиму. Згідно зі звітом європейських дипломатів, українці можуть втратити можливість вільно подорожувати до Європи, якщо уряд країни не прискорить виконання пункту угоди про боротьбу з корупцією. Зокрема, Кабінету міністрів пропонується «терміново» скасувати зобов'язання подавати е-декларації для активістів.Читайте такожУвага, нова схема шахрайства!

08.12.2023

Вам напишуть з пропозиціями заробити грошей за "лайки" та репости, можливо навіть заплатять 100-200 грн. Ви вже на гачку...

Детальніше...


ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

07.12.2023

Щороку, в Україні, 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. Ця подія зібрала в одну велику родину людей, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування. Нинішнє свято традиційне, бо саме місцеве самоврядування має велике значення для зміцнення української державності і лише у спільній взаємодії і співпраці – сила нашої громади...

Детальніше...