http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/04/2019-03-04_6660/images/images-15085.jpeg

В Україні на цьому тижні з 4 по 8 березня будуте фіксуватися різке погіршення самопочуття

04.03.2019

В Україні на цьому тижні з 4 по 8 березня будуть фіксуватися переважно субкомфортні погодні умови. Про це повідомляє Укргідрометцентр з посиланням на графік ефективної температури по показнику Міссенарда.

«Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому тижні з 4 по 8 березня будуть фіксуватися переважно субкомфортні погодні умови», – повідомили у прес-службі.
Синоптики підкреслили, що під час субкомфортних погодних умов людина відчуває помірне теплонавантаження, суб’єктивне тепловідчуття – дуже тепло. Можуть спостерігатися перепади емоційної активності, зниження уваги та працездатності, підвищена сонливість.

«Терморегуляторне навантаження слабке, відмічається як - «прохолодно», може спостерігатись погіршення самопочуття, емоційна нестійкість, зростає збудливість та дратівливість, зниження імунітету», – додали синоптики.

Напередодні синоптики попередили українців про сильні пориви вітру по країні у понеділок, 4 березня.

Нагадаємо, 4 березня у деяких регіонах України, за прогнозами синоптиків, температура повітря вдень підвищиться до +14.Читайте такожДЕНЬ ЦЕНТРУ ПРПП У НЕСТЕРОВЕЦЬКІЙ ГІМНАЗІЇ: ВИЗНАЧАЄМО НОВІ ВЕКТОРИ ЯКОСТІ ОСВІТИ

08.12.2023

Платформою для зустрічі педагогів та Центру професійного розвитку педагогічних працівників 7 грудня стала Нестеровецька гімназія (директор Майя АНТОШКОВА)...

Детальніше...