http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/11/2019-03-11_4363/images/images-54559.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/11/2019-03-11_4363/images/images-60996.jpg

Штормове попередження: рятувальники закликають жителів Дунаєвеччини не втрачати пильності

дата створення: 2019-03-11

Сьогодні, 11 березня, на території Дунаєвеччини прогнозують шквалистий вітер та погіршення погодних умов.

«Пориви вітру подекуди перевищують 25 метрів за секунду. Рятувальники вже неодноразово залучались до ліквідації наслідків цієї негоди. У зв’язку із цим Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян триматися подалі від дерев, елементів конструкцій будівель та споруд, біл-бордів, електричних проводів, адже в разі руйнування, чи падіння вони можуть стати потенційними вбивцями, або можуть важко травмувати тих, хто перебуває поруч».

Також рятувальники нагадують батькам на період штормового попередження, стежити за тим, щоб діти були вдома, адже саме дитяча цікавість часто-густо заводить дітвору в небезпеку.

Вітер уже завдав серйозних збитків, зірвало дах із приміщення стадіону "Колос" та на приміщенні колишньої "Суконної фабрики" по вул. Хлібопекарській.Читайте такожСемінар у Іванковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

дата створення: 2018-10-11

На передодні Дня українського козацтва, Дня Захисника Вітчизни, свята Покрови Присвятої Богородиці у Іванковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар – практикум вчителів української мови та літератури. Семінар проходив у формі театрально-фольклорного дійства «Козаки не ликом шиті». Учасників зустріли учні початкових класів із флеш – мобом «Україна – понад усе» та привітанням маленьких козаків. Далі всі учасники подорожували куренями:..

Детальніше...


Відкритий обласний фестиваль-конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового

дата створення: 2019-04-25

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва інформує, що заявки на участь у Відкритому обласному фестивалі-конкурсі естрадної пісні ім. М. Мозгового «Грай, музико моя!» приймаються включно до дати проведення відбіркового туру згідно графіку.

Детальніше...