http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/11/2019-03-11_2753/images/images-80740.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/11/2019-03-11_2753/images/images-30304.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/11/2019-03-11_2753/images/images-84101.jpg

Жива вода нашої місцевості

дата створення: 2019-03-11

11 березня в Дунаєвецькій міській публічно-шкільній бібліотеці проведено круглий стіл «Жива вода нашої місцевості». 
Для участі у засіданні запросили поетесу, майстра декоративно-прикладного мистецтва Спірякіну віру Петрівну, вчителя біології Раєвську Наталію Юріївну, учнів 9 класу ЗОШ№2. 
Епіграфом заходу стали слова Антуана де Сент-Екзюпері : «Вода !Ти найбільше багатство в світі».
Про воду, як унікальне явище в природі, про її магічні властивості та цілющі води нашої місцевості розповіла Віра Спірякіна. 
Вчитель біології Наталія Юріївна інформувала, що вода як мінерал життя потребує серйозного і повсякденного захисту. 
Учні 9 класу підготували повідомлення про Дунаєвецькі криниці та срібні джерела Лисогірки. 
Ведуча заходу бібліотекар Ніна Сохатюк запропонувала для перегляду відеоролик «Водні ресурси України» та ознайомила з книжковою виставкою «Вода - найважливіший дар природи».Читайте такожКрасная сова замість Синього кита

дата створення: 2017-12-08

В мережі гуляє нова гра, яка змушує підлітків не спати і обіцяє за це якийсь приз. Фахівці застерігають: це може бути черговий заклик до суїцидів.

Зовні група виглядає цілком невинно, вона може здатись просто клубом любителів пернатих. Та кажуть, за першою реєстрацією може ховатись прихована. А там вже завдання – не спати 12 діб.

Фахівці з IT технологій кажуть, таким чином у дітей можуть красти особисті дані та інтимні фото для подальшого шантажу

Те, шо в Україні сайт заборонений, нічого не означає. В інтернеті легко скачуються спеціальні VPN програми, які дають можливість, хоч і з деякими перешкодами, але зайти на сайт. Заборонити їх може хіба РНБО.

Детальніше...


Спортивний туризм – вид спорту не для слабодухих!

дата створення: 2018-02-19

Десятки метрів мотузки, канати, карабіни, альпенштоки, страховки… І висота, майже 7 метрів від підлоги до стелі, від котрої здавалося б тільки глянеш угору – паморочиться в голові. Але це тільки тут, серед глядачів, здається, що альпіністська стінка це щось недосяжне. Для тих же хто витратив на її підкорення не один тиждень та навіть місяці й роки – смуга перешкод долається завиграшки.

16 лютого, в приміщенні спортивного залу Залісецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ», двадцять різновікових команд Дунаєвеччини, зібралися щоб помірялися силами на відкритих змаганнях з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Серед запрошених гостей спортивних змагань були й заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Олег Самуник та начальник відділу міської ради у справах дітей, молоді та спорту, Ірина Блажеєва.

Детальніше...