http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/21/2019-03-21_720/images/images-40469.jpeg

Україна стає все міцнішою в своїй енергетичній незалежності – Президент на Хмельниччині

дата створення: 2019-03-21

Під час участі в Раді регіонального розвитку Хмельниччини Президент Петро Порошенко відзначив досягнення України на шляху своєї енергетичної незалежності.

«Про енергонезалежність не далі як позавчора говорили на нараді з питань розвитку атомної енергетики в Нетішині про енергетичний міст до Європейського Союзу. Міст – це мрія, яка починає реалізовуватися. Ми виходимо з єдиної радянської енергетичної системи. Україна стає дедалі все міцніше в своїй енергетичній незалежності. І  ми продовжуватимемо цю стратегію», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави  підкреслив, зараз реалізовується стратегія збільшення частки атомних електростанцій у виробництві електрики до 70%. Він також підкреслив, що завдяки його зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом було досягнуто домовленості і сьогодні налагоджена тісна співпраця з американською компанією Westinghouse,  відповідно 6 із 13 блоків наших АЕС використовують паливо не з Росії.

«Це половина атомної генерації. І процес диверсифікації триває. Вже тепер можна стверджувати, що нам вдалося подолати кабальну залежність української атомної генерації від російського ядерного палива. Адже кілька років тому залежність була стовідсотковою», - підкреслив Петро Порошенко.  Президент наголосив на важливості ще одного напрямку, який сприяє нашій енергетичній незалежності – енергозбереження.

«Ще один спільний пріоритет держави і громад – енергозбереження і енергонезалежність.  На теренах Хмельницької області працює 19 сонячних електростанцій загальною потужністю 55 МВт», - повідомив Глава держави та додав, що у Кам’янці-Подільському за кошти Світового банку відкрито першу в Україні, третю в Європі та п’яту в світі новітню біотеплоелектростанцію потужністю 45 МВт.

«А впродовж 2019-2020 років на Хмельниччині завдяки інвестиціям у 350 млн доларів планується введення в експлуатацію 36 сонячних електростанцій загальною потужністю більше 370 Мвт», - підсумував Петро Порошенко.Читайте також27 серпня - День народження Великого Каменяра

дата створення: 2018-08-27

27 серпня 1856-го року народився український письменник, поет, публіцист, перекладач, учений, громадський і політичний діяч Іван Франко. Нині Франко один із найвідоміших та найавторитетніших українців у світі...

Детальніше...


ФК "Епіцентр" - Дунаївці"

дата створення: 2019-05-11

  Шановні Дунаївчани, любителі спорту. Незабаром розпочинається новий футбольний сезон, якого усі вболівальники з нетерпінням очікують. Адже цього року наша футбольна команда стартує в обласних змаганнях. 

Детальніше...