http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/26/2019-03-26_3537/images/images-684.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/26/2019-03-26_3537/images/images-67903.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/26/2019-03-26_3537/images/images-45112.jpg

ЗАСІДАННЯ ДИНАМІЧНОЇ ГРУПИ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ, ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ ТА КЛАСОВОДІВ

дата створення: 2019-03-26

Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи обрати, аби зацікавити ними сучасних учнів? - Відповіді на ці та безліч інших запитань шукали сьогодні члени динамічної групи голів МО класних керівників, класоводів та педагогів-організаторів. Адже при всіх труднощах та проблемах, саме класний керівник, класовод зберігають статус наставника, коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини.

Тож, у фокусі роботи динамічної групи - активізація діяльності методичних об’єднань класних керівників, оновлення змісту роботи класних керівників, їх тісніша комунікація, пошук нових систем виховання, впровадження розвивальних та проектних технологій.

Засідання розпочала методист МК Ковальчук М.П., окресливши проблемні питання, які будуть розглядатись динамічною групою.

Керівник ДГ Матіяш А.П., заступник директора з виховної роботи

Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІст.№3 відмітила, що в арсеналі нинішніх педагогів є безліч нових форм методів, технологій виховання, але в їх основі особистісно-орієнтований підхід до вихованця. До найбільш розповсюджених належать такі: технологія виховання духовної культури школяра, педагогічне умовляння, технологія інтегрованого виховання, розвивальне виховання, технологія виховання успішної особистості, технологія роботи вчителя-вихователя з однією дитиною, технологія тьюторської підтримки та супроводу дитини, технологія нейролінгвістичного програмування, технологія «Педагогічна підтримка», технологія рефлексивного самовиховання, інтерактивні технології виховання, нові інформаційні технології та ін. Ігровими технологіями є казкотерапія, психокорекційне малювання, технологія «Виховувати, граючи - грати, виховуючи», технологія «Нова цивілізація», технологія виховання рольовими іграми тощо.

У практичному блоці засідання Алла Петрівна провела з учасниками динамічної групи такі вправи, як «Броунівський рух», «Показуха», «Методичне прання», відпрацювавши технології активного слухання, постановки проблемних запитань, портфоліо та кейс-технологій…

Корисно було для кожного педагога створити власне колесо життєвого балансу.

Усі напрацювання та знахідки розміщувались на лепбуках, що допомогли швидко і ефективно засвоїти нову інформацію та зберегти важливі посилання та нові ідеї.

У підсумку- пропозиція працювати над створенням спільного проекту «Класний керівник у сучасній школі».

Динамічна група – саме та форма роботи, що покликана сприяти педагогам – класним керівникам знайомитись з новаціями, опановувати сучасні технології, ділитись досвідом, щоб бути в авангарді освітніх змін.Читайте такожПривітання міського голови з Днем Незалежності України

дата створення: 2019-08-24

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Незалежності України!

В цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

Бажаю, щоб ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала вам лише радість та задоволення.

Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

З повагою міський голова                                  Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання міського голови з святом

дата створення: 2017-12-19

Дорогі жителі громади! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

 День святого Миколая — світле та радісне свято, котре приходить до наших осель, як зимова казка, та дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, наповнює наші серця надією та любов’ю, а найголовніше - надихає творити добро та милосердя до інших.

Святого Миколая Чудотворця чекають не лише маленькі мешканці нашої громади, але й дорослі, які в цей день також починають вірити у дива. Але особливо чекають на це свято діти, які найбільше потребують нашої турботи та любові. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, подаруйте любов тим, кому це насправді потрібно. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Детальніше...