http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/28/2019-03-28_7189/images/images-72042.jpg

Весна буде: синоптики дали втішний прогноз

дата створення: 2019-03-28

У четвер, 28 березня, в Україні буде все так само холодно, але опади поступово припиняться.

Очікується зростання атмосферного тиску, повідомляє Укргідрометцентр.

У західних областях невеликий мокрий сніг, вдень з дощем, вночі, вранці у більшості областей Лівобережжя помірний мокрий сніг; на решті території без опадів. На дорогах північно-західної частини вночі, вранці місцями ожеледиця.

Температура вночі 0-5° морозу, у східних областях, Приазов'ї та в Криму від 3° тепла до 2° морозу, вдень 4-9° тепла; в Карпатах вночі 3-8° морозу, вдень 0-3° морозу.

У Києві - без опадів. Температура вночі 2-4° морозу, вдень 5-7° тепла.Читайте такожОдні з перших: співпраця між громадами та у громадах

дата створення: 2018-05-23

Процес реформи децентралізації в Україні стрімко крокує вперед. Територіальні громади продовжують об’єднуватись. Так, саме Дунаєвецька міська створилася у серпні 2015, що і дозволяє бути одними з перших в Україні. Саме наша ОТГ минулого року зі своєю заявкою на кращу практику місцевого самоврядування, здобула перемогу. Це була тема співробітництва територіальних громад. Тому, цьогоріч приймає участь у семінарі з обміну досвідом, на який з’їхались представники кращих практик різних рівнів та з різних куточків нашої країни. Семінар розпочали ще в Хмельницькому. Потім делегація вирушила у тур в Дунаєвецьку міську громаду.

Детальніше...


2 квітня-Всесвітній день розповсюдження знань про аутизм

дата створення: 2018-03-30

Уперше про проблему аутизму заговорили всього близько 65 років тому. З 2008 року 2 квітня визначають Світовий день поширення інформації про аутизм. Ця дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які страждають від аутизму. За останніми даними, нині у світі живе близько 670 мільйонів людей, які стражадають на аутизм.

Аутизм (від латинського «autos» - «сам») - таке порушення розвитку, при якому відзначається труднощі у формуванні соціальних контактів із зовнішнім світом і іншою людиною і позначає цілий комплекс психічних і поведінкових розладів. Існує кілька версій виникнення цього порушення , але жодна з них повністю не доведена.

Детальніше...