http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/09/2019-04-09_5229/images/images-35074.jpg

Про збільшення надходжень до місцевого бюджету та недопущення втрат при сплаті місцевих податків та зборів

дата створення: 2019-04-09

09.04.2019 року в приміщенні Дунаєвецької міської ради відповідно до розпорядження міського голови «Про створення робочої групи щодо контролю, збільшення надходжень до місцевого бюджету та недопущення втрат при сплаті місцевих податків та зборів» проведено заслуховування керівників відокремлених підрозділів підприємств, які здійснюють господарську діяльність на території громади, проте не сплачують податок на доходи з фізичних осіб до міського бюджету. В ході зустрічі керівникам підрозділів запропоновано зареєструватись платниками окремих видів податків та сплачувати податки за місцем господарської діяльності.

Також розглянуто інші питання, а саме сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.Читайте такожКларк Х’юз відвідав міський спорткомплекс «Колос»

дата створення: 2018-11-01

З метою ознайомлення зі станом справ у фізкультурно-спортивному житті Дунаєвецької міської ОТГ 31 жовтня 2018р. міський спорткомплекс «Колос» відвідав Кларк Х’юз, волонтер, який прибув у нашу громаду в рамках проекту "Розвиток громад" від "Корпусу миру США в Україні"...

Детальніше...


День рідної мови у бібліотеці

дата створення: 2018-02-21

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, до міської бібліотеки завітали учні 3 класів ЗОШ №2, щоб ознайомитися з мовними традиціями, що сягають сивої давнини, та дізнатися про довгий і тернистий шлях розвитку української мови. Ведуча заходу бібліотекар абонементу 1 – 9 класів Г. Думанська розповіла дітям про історію виникнення свята. Воно відносно молоде — до календарів усього світу увійшло тільки у 2000 році, а в Україні почало писати свою історію з 2002 року і відзначається щорічно 21 лютого. Відповідаючи на питання вікторини «Подорож океаном рідної мови» учні продемонстрували гарні знання, а також вправно впоралися із завданнями, читаючи скоромовки. Також бібліотекар ознайомила дітей із оформленою у читальному залі книжково-ілюстративною виставкою під назвою: «Наша мова калинова». Відзначення Міжнародного дня рідної мови було спрямовано на забезпечення школярів інформацією про шлях становлення української мови, прищеплення і розвиток почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.

Детальніше...