http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/09/2019-04-09_5229/images/images-35074.jpg

Про збільшення надходжень до місцевого бюджету та недопущення втрат при сплаті місцевих податків та зборів

дата створення: 2019-04-09

09.04.2019 року в приміщенні Дунаєвецької міської ради відповідно до розпорядження міського голови «Про створення робочої групи щодо контролю, збільшення надходжень до місцевого бюджету та недопущення втрат при сплаті місцевих податків та зборів» проведено заслуховування керівників відокремлених підрозділів підприємств, які здійснюють господарську діяльність на території громади, проте не сплачують податок на доходи з фізичних осіб до міського бюджету. В ході зустрічі керівникам підрозділів запропоновано зареєструватись платниками окремих видів податків та сплачувати податки за місцем господарської діяльності.

Також розглянуто інші питання, а саме сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.Читайте також

РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРУ

дата створення: 2018-06-25

За рахунок субвенційних коштів з державного бюджет,у на формування інфраструктури в розмірі 1 462 044,00 грн., розпочато капітальний ремонт тротуару по вул. 1-го Травня в м. Дунаївці. Підрядник виступив ФОП «Бродський Д.В.».

В результаті реалізації проекту буде забезпечено покращення рівня благоустрою та естетичного вигляду міста, побуту населення, комфортного переміщення жителів. Досягнуто ефективного використання бюджетних коштів, забезпечено безпеку руху пішоходів до шкіл, дитячих садків, до місця роботи та інших установ за потребою, що особливо ускладнювалось в дощову та снігову негоду. А також, облаштування тротуарів, насамперед уздовж доріг з інтенсивним транспортним рухом забезпечить безпеку руху пішоходів та автотранспорту.

Детальніше...