http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/10/2019-04-10_7699/images/images-85289.jpg

Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”

дата створення: 2019-04-10

 25-26 квітня у місті Хмельницький відбудеться Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”, що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу (м. Хмельницький, комплекс "СВ-клуб", вул.Свободи, 1А) за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.
У рамках форуму заплановано закласти передумови до об’єднання виробників, їх переорієнтації з ринку СНД на європейський та інші ринки, вивчити успішні практики ведення бізнесу та отримати нові знання з продажу і маркетингу продукції, налагодити зв’язки між виробниками одягу та постачальниками сировини, обладнання, упаковки і інших супутніх товарів, вивчити передумови експорту продукції та поширити інформацію про програми підтримки легкої промисловості.
У заході візьмуть участь керівники Fashion Globus Ukraine та платформи New Fashion Zone, виробники тканин, успішні українські виробники одягу, провідні компанії з постачання обладнання та експерти з маркетингу і продажів в сфері легкої промисловості та більше 150 керівників місцевих підприємств з виробництва одягу.

Реєстраційна формаЧитайте такожСвяткування Дня Державного Прапора Дунаєвецької ОТГ

дата створення: 2018-08-23

Наша громада разом з усією Україною відзначає сьогодні День Державного Прапора. З трепетом у серцях підняли жовто-блакитний стяг, як доказ свободи, незалежності, єдності духу та патріотизму.

Державний прапор України –

Це символ віри і добра.

У нім – історія країни,

Прадавня, але не стара…

Детальніше...