http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/13/2019-05-13_6500/images/images-41148.jpg

Увага! Змінено інструкцію з голосування.

дата створення: 2019-05-13

Нагадуємо що голосування триватиме з 11 травня 2019 року по 31 травня 2019 року за проекти, які фінансуються за рахунок коштів громадського бюджету Дунаєвецької міської ради.

Голосувати можна також через термінал Приват-Банку, в переліку сервісів є розділ "Голосування за проекти".

https://www.youtube.com/watch?v=Lz-NoXMxzq0Читайте такожЛегалізація заробітної плати

дата створення: 2019-05-28

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з пріорітетних напрямків роботи органів місцевого самоврядування.        Тому, з метою попередження випадків порушення законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та з метою захисту соціальних прав працівників, розпорядженням міського голови від 01.08.2018 року № 263/2018-р створена робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Дунаєвецької ОТГ, яка здійснює моніторингове обстеження господарської діяльності суб’єктів господарювання.

Детальніше...


Тренінги: для навчання та розвитку

дата створення: 2018-05-30

Сьогодні, 30 травня о 10.00 годині у м. Хмельницькому, Центром розвитку місцевого самоврядування було проведено тренінг на тему: «Якісне висвітлення кращих практик місцевого самоврядування», для відповідальних за ведення сайту громади та за організацію інформаційної роботи у громаді. Від Дунаєвецької міськької об’єднаної територіальної громади участь у тренінгу взяла начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення Наталія Фурман.

Під час навчання усі учасники, спільно із радником з питань комунікації Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування Аллою Собко, розглянули особливості висвітлення процесу реформи, створення та розвитку громад, а також на практиці проаналізували сайти та їх наповнення, взяли участь у аналізі новин та отримали практичні навики роботи із текстами, фото- та відеоматеріалами.

Детальніше...