http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/11/2019-05-11_6923/images/images-34932.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/11/2019-05-11_6923/images/images-65205.jpg

ФК "Епіцентр" - Дунаївці"

дата створення: 2019-05-11

   Шановні Дунаївчани, любителі спорту. Незабаром розпочинається новий футбольний сезон, якого усі вболівальники з нетерпінням очікують. Адже цього року наша футбольна команда стартує в обласних змаганнях. 
   Як відомо нашим багаточисельним вболівальникам з цього сезону нашою футбольною командою опікується Народний Депутат України, віце - президент Федерації Футболу України Олександр Володимирович Герега.
   З 01 квітня, наша команда носить назву «Епіцентр» - Дунаївці». Перед командою поставленні досить великі завдання - це в першу чергу виграти       Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед команд Прем`єр Ліги. А також гідно представити Дунаєвецьку міську ОТГ на змагання всеукраїнського рівня.
   Сьогодні проходить підготовка до старту футбольного сезонну у нашому місті. Технічний персонал МЦ ФЗН «Спорт для всіх» активно працює над підготовкою футбольного поля. Зокрема внесені мінеральні добрива, здійснено підсів футбольного газону. Що дало досить успішний результат, вже сьогодні можна стверджувати, що станом на теперішній час ми маємо один з найкращих футбольних газонів в Хмельницькій області.
   Окремо хочемо подякувати усім спортсменам та причетним до нашої праці, які з розумінням віднеслись до тимчасової заборони займатись спортом на футбольному полі.Читайте такожОголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

дата створення: 2017-12-15

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад начальника Центру надання адміністративних послуг та начальника відділу економіки, інвестицій та комунального майна апарату виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради

До участі в конкурсі запрошуються особи, які відповідають таким вимогам:

- мають повну вищу освіту професійного спрямування;

- стаж роботи не менше 3 років;

- вільно володіють державною мовою;

- мають навики роботи на ПЕОМ.

Детальніше...


Рідна мова в рідній школі

дата створення: 2019-02-21

21 лютого з учнями Лисецької ЗОШ І-ІІІ ст. у публічно шкільній бібліотеці до Міжнародного дня української мови з учнями школи проведено мовознавчий турнір.

"Той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою" щороку ми святкуємо Міжнародний день рідної мови.

Детальніше...