http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/11/2019-05-11_6923/images/images-34932.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/11/2019-05-11_6923/images/images-65205.jpg

ФК "Епіцентр" - Дунаївці"

дата створення: 2019-05-11

   Шановні Дунаївчани, любителі спорту. Незабаром розпочинається новий футбольний сезон, якого усі вболівальники з нетерпінням очікують. Адже цього року наша футбольна команда стартує в обласних змаганнях. 
   Як відомо нашим багаточисельним вболівальникам з цього сезону нашою футбольною командою опікується Народний Депутат України, віце - президент Федерації Футболу України Олександр Володимирович Герега.
   З 01 квітня, наша команда носить назву «Епіцентр» - Дунаївці». Перед командою поставленні досить великі завдання - це в першу чергу виграти       Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед команд Прем`єр Ліги. А також гідно представити Дунаєвецьку міську ОТГ на змагання всеукраїнського рівня.
   Сьогодні проходить підготовка до старту футбольного сезонну у нашому місті. Технічний персонал МЦ ФЗН «Спорт для всіх» активно працює над підготовкою футбольного поля. Зокрема внесені мінеральні добрива, здійснено підсів футбольного газону. Що дало досить успішний результат, вже сьогодні можна стверджувати, що станом на теперішній час ми маємо один з найкращих футбольних газонів в Хмельницькій області.
   Окремо хочемо подякувати усім спортсменам та причетним до нашої праці, які з розумінням віднеслись до тимчасової заборони займатись спортом на футбольному полі.Читайте такожКнижкова посмішка літа

дата створення: 2018-06-27

В міській бібліотеці триває цикл заходів «По стежках книжкового літа». Сьогодні до нас у гості завітали маленькі вихованці Дунаєвецького центру розвитку дитини «Пролісок».

Під час зустрічі бібліотекар Галина Хозінська познайомила гостей з різноманітністю книг у бібліотеці та правилами користування бібліотекою, розповіла про значення книги в житті людини, навчила правил поводження з книгою. Діти охоче взяли участь в казковій вікторині, інтелектуальній грі «Відгадай героя», позмагалися у грі “Веселий вірш”.

Детальніше...