http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/13/2019-05-13_4896/images/images-4003.jpg

Спеціальні заходи по кору

дата створення: 2019-05-13

   Надзвичайні заходи для підвищення рівня охоплення щепленнями проти кору запроваджено у Хмельницькій області. Наразі Хмельниччина є лідером по кількості випадків кору серед населення в державі. З початку року в області захворіло 3305 осіб, з них 259 жителів Дунаєвецького району.

   В зв'язку з підвищеною захворюваністю на кір в Хмельницькій області і Дунаєвецькій ОТГ зокрема, буде проведено додаткові заходи з посиленої імунізації дітей проти кору. За повідомленням Дунаєвецького центру ПМСД, в закладах охорони здоро'я наявна вакцина «PRIORiX» виробництва Бельгії. Вакцина є якісною та безпечною. Крім активного проведення щеплень в закладах охорони здоров’я, працюватиме мобільна бригада, що буде проводити щеплення в школах та дитячих садках згідно графіка. 

   Щеплення буде зроблене після огляду лікаря і при наявності інформованої згоди одного з батьків або іншого законного представника дитини.Читайте також"ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ"

дата створення: 2018-03-09

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті поета.

Сьогодні 9 березня відзначається 204-а річниця від дня народження Тараса Шевченка – видатного поета, художника, митця, якого знають і шанують у всьому світі.

Детальніше...


Засідання тимчасової робочої комісії

дата створення: 2018-07-25

20 квітня 2018 р., на тридцять п’ятій сесії міської ради, від депутата міської ради VІІ скликання Поліщука Ю.С. надійшов депутатський запит щодо впорядкування встановлених дорожніх знаків та відновлення дорожньої розмітки в населених пунктах громади. Даний запит був затверджений рішенням тридцять п’ятої сесії міської ради VІІ скликання від 20.04.2018 р. №54-35/2018р «Про розгляд депутатського запиту депутата Дунаєвецької міської ради VІІ скликання Поліщука Ю.С.».

Тож сьогодні, 25 липня о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбулася чергове засідання тимчасової робочої комісії по даному запиту.

Детальніше...