http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/13/2019-05-13_4896/images/images-4003.jpg

Спеціальні заходи по кору

дата створення: 2019-05-13

   Надзвичайні заходи для підвищення рівня охоплення щепленнями проти кору запроваджено у Хмельницькій області. Наразі Хмельниччина є лідером по кількості випадків кору серед населення в державі. З початку року в області захворіло 3305 осіб, з них 259 жителів Дунаєвецького району.

   В зв'язку з підвищеною захворюваністю на кір в Хмельницькій області і Дунаєвецькій ОТГ зокрема, буде проведено додаткові заходи з посиленої імунізації дітей проти кору. За повідомленням Дунаєвецького центру ПМСД, в закладах охорони здоро'я наявна вакцина «PRIORiX» виробництва Бельгії. Вакцина є якісною та безпечною. Крім активного проведення щеплень в закладах охорони здоров’я, працюватиме мобільна бригада, що буде проводити щеплення в школах та дитячих садках згідно графіка. 

   Щеплення буде зроблене після огляду лікаря і при наявності інформованої згоди одного з батьків або іншого законного представника дитини.Читайте такожНавчальна програма «Публічно-приватний діалог»

дата створення: 2018-03-03

2-3 березня проект міжнародної технічної допомоги ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» спільно з Києво-Могилянською бізнес-школою провели навчальну програму з Публічно-приватного діалогу (далі – ППД) для представників органів державної влади та місцевого самоврядування у місті Києві та за фінансової підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарії. В даному заході взяла участь начальник відділу економіки, інвестицій та комунального майна міської ради Ірина Кадюк.

Вказана навчальна програма має на меті підвищення обізнаності та відкритості органів державної влади та місцевого самоврядування до спільної конструктивної роботи з сектором малого і середнього підприємництва (МСП) з розробки політики задля створення сприятливого бізнес-середовища у секторі МСП.

Детальніше...


3 липня – День без поліетилену в Україні

дата створення: 2019-07-03

Поліетиленові пакети – такі звичайні для побуту і такі руйнівні для довкілля. Весь світ уже усвідомив, якої шкоди вони завдають навколишньому середовищу. Це один з найпоширеніших видів пластикових відходів, що засмічує довкілля. Викинуті пакети зберігаються досить тривалий час і не піддаються біологічному розкладанню. Таким чином, вони утворюють стійке забруднення. Їх складно збирати – пакети розносяться вітром по вулицях, полях, лісах та водних об’єктах.

Детальніше...