Успішний старт!

12.05.2019

11 травня, ФК "Епіцентр" (Дунаївці) провів першу гру Чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем'єр Ліги. Цього дня наша команда гостювала у місті Кам'янець - Подільський, де зустрічалась із місцевою ФК "Фортеця".
   З перших хвилин зустрічі наші футболісти взяли гру під свій контроль, чим змусили господарів поля відступити до власних воріт. Підопічні Володимира Ігнатьєва та Ігора Бадло демонстрували яскравий, комбінаційний, атакувальний футбол, що в першому таймі дозволило двічі вразити ворота Кам'янчан та піти на перерив за рахунку 2-0 на користь нашої команди.
   Другий тайм розпочався під акомпонемент атак нашої команди. З кожної хвилиною гри наші футболісти добавляли тиску на ворота суперника, який в свою чергу змушений був помилятись, і як результат такого перебігу зустрічі - це ще чотири голи забитих у ворота ФК "Фортеця".
   тож, гра закінчилась впененною перемогою ФК "Епіцентр" з рахунком 6-0.
   Доречі, у пералельному матчі обласних змагань між собою зустрічались ФК "Случ" (Старокостянтинів) та ФК"Случ"(Красилів), в якому перемогу св'яткувала команда з Красилова 4-0. Ще один матч буде зігранний 15 травня, ФК "Хмельницький" вдома прийматиме ФК "Іскра" з смт. Теофіполь.
   Після двох зіграних матчів першого туру Чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем'єр Ліги наша команда впевнено посідає першу сходинку турнірної таблиці.
   Користуючись нагодою, від усього складу нашого футбольного колективу хочемо подякувати усім багаточисельним вболівальникам, які прибули у місто Кам'янець - Подільський підтримати свою команду.

Держаудитори в Хмельницькій області за перший квартал 2024 року виявили 347 млн грн порушень у закупівлях. Працівники управління попередили...