http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/12/2019-05-12_3359/images/images-50692.jpg

Успішний старт!

дата створення: 2019-05-12

   11 травня, ФК "Епіцентр" (Дунаївці) провів першу гру Чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем'єр Ліги. Цього дня наша команда гостювала у місті Кам'янець - Подільський, де зустрічалась із місцевою ФК "Фортеця". 
   З перших хвилин зустрічі наші футболісти взяли гру під свій контроль, чим змусили господарів поля відступити до власних воріт. Підопічні Володимира Ігнатьєва та Ігора Бадло демонстрували яскравий, комбінаційний, атакувальний футбол, що в першому таймі дозволило двічі вразити ворота Кам'янчан та піти на перерив за рахунку 2-0 на користь нашої команди.
   Другий тайм розпочався під акомпонемент атак нашої команди. З кожної хвилиною гри наші футболісти добавляли тиску на ворота суперника, який в свою чергу змушений був помилятись, і як результат такого перебігу зустрічі - це ще чотири голи забитих у ворота ФК "Фортеця".
   тож, гра закінчилась впененною перемогою ФК "Епіцентр" з рахунком 6-0.
   Доречі, у пералельному матчі обласних змагань між собою зустрічались ФК "Случ" (Старокостянтинів) та ФК"Случ"(Красилів), в якому перемогу св'яткувала команда з Красилова 4-0. Ще один матч буде зігранний 15 травня, ФК "Хмельницький" вдома прийматиме ФК "Іскра" з смт. Теофіполь.
   Після двох зіграних матчів першого туру Чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем'єр Ліги наша команда впевнено посідає першу сходинку турнірної таблиці.
   Користуючись нагодою, від усього складу нашого футбольного колективу хочемо подякувати усім багаточисельним вболівальникам, які прибули у місто Кам'янець - Подільський підтримати свою команду.Читайте такожОптимізація мережі шкіл

дата створення: 2018-08-09

9-10 серпня 2018 року у місті Дунаївці, відбувається навчально-ознайомчий візит для заступників голів і керівників органів управління освітою громад Тернопільської та Івано-Франківської областей. Гостей приймає Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради. 

Детальніше...


ОГОЛОШЕННЯ

дата створення: 2018-09-17

Виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради повідомляє, що відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 17.09.2018 року, конкурс з визначення управителя багатоквартирного будинку в м.Дунаївці, визнаний таким, що не відбувся через відсутність конкурсних пропозицій.

Відповідно до п.8 розділу ІV Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, протягом десяти календарних днів на офіційному веб-сайті Дунаєвецької міської ради та в газеті «Дунаєвецький вісник» буде оголошено про повторне проведення конкурсу.

Виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради

Детальніше...