http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/14/2019-05-14_1587/images/images-18004.jpg

Запрошуємо! На фестиваль сім'ї в Дунаївцях!

дата створення: 2019-05-14

18 травня, у міському сквері міста о 12:00 розпочнеться святкування сімейного свята. Час, коли вся сім’я матиме змогу гарно і весело провести незабутній час разом.

На Вас чекають різні локації:

  • сімейні челенджі із розвагами;
  • спортивні турніри;
  • майстер класи;
  • дитяча програма;
  • флешмоб від керівника клубу спортивно-бального танцю Макс-Денс;
  • фотозони та ще багато всього, що принесе в сім’ю приємні емоції і спогади.

19 травня – Святкова Сімейна Хода! Початок о 15:00 від ЗОШ №3 до районного Будинку культури.
Участь безкоштовна!Читайте такожМОЗ припинить оплату медпослуг на "первинці" пацієнтам без декларацій з 1 квітня

дата створення: 2019-03-20

Міністерство охорони здоров'я з 1 квітня припинить фінансування послуг у закладах первинної ланки тим пацієнтам, які не уклали декларацію із своїм сімейним лікарем. Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун перед початком засідання Кабінету міністрів.

Детальніше...


СВЯТКОВА ХОДА ДО ДНЯ МАТЕРІ

дата створення: 2018-05-13

День родини в Україні – відносно молоде свято, яке відзначається у нашій державі з 2012 року. Святкування цього дня встановлено на 8 липня тому, що це – день св. Петра і Февронії, християнських покровителів сім’ї та шлюбу. Мета свята – популяризація сімейних цінностей, укріплення родинних стосунків, розвитку сімейних традицій та забезпечення виховання дітей у родинному колі.

Саме родина – це опора та надія для кожної людини. У колі близьких та рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс. Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій. В родині дитина набирається сил та натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і здобувати перемоги. Мати міцну, дружну родину у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, любов до дітей – ці родинні традиції передаються українцям із покоління у покоління. Дитина в сім’ї є продовженням роду, а в державі – запорукою подальшого існування народу.

Детальніше...