http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/15/2019-05-15_3216/images/images-62602.jpg

Відтепер допомогу при народженні батьки можуть оформити онлайн!

дата створення: 2019-05-15

   Е-послуга з оформлення допомоги при народженні дитини на порталі: https://e-services.msp.gov.ua/
   Основні переваги:

  • послугою ви можете скористатись не виходячи з дому чи офісу;
  • подати заяву та отримати результат;
  • скористатися послугою ви маєте змогу цілодобово, кожного дня;
  • перелік документів скорочено.

Як скористатися послугою онлайн оформлення допомоги при народженні дитини:
1.Необхідно заповнити електронну форму заяви на сайті Мінсоцполітики: e-services.msp.gov.ua
Заяву необхідно засвідчити електронним цифровим підписом та подати її на розгляд.
Процес авторизації користувача на порталі https://e-services.msp.gov.ua/відбувається у два способи: або через електронну пошту, або завдяки ЕЦП.
Далі відкривається електронна форма, яку слід заповнити. Власне, слід зазначити відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються. Також обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати. Це може бути особистий банківський рахунок або відділення Укрпошти. І насамкінець система автоматично підкаже територіальний орган соціального захисту, який має розглянути запит.
Завдяки автоматичній перевірці і підказкам, заповнення електронної форми відбувається легко і просто із мінімальним ризиком припущення помилок.
2. Далі ця заява потрапляє автоматично через виплатну систему Мінсоцполітики до кабінету працівника соцзахисту (Управління соціального захисту) за місцем реєстрації (прописки) заявника;
3. Працівник соцзахисту перевіряє подані документи і призначає допомогу;
4. Далі ви вже маєте отримувати допомогу на вказаний банківський рахунок або через відділення Укрпошту, якщо обрали саме її для отримання допомоги.
Дана електронна послуга, яку разом запровадили Міністерство соціальної політики, Міністерство юстиції та Державне агентство з питань електронного урядування запроваджена 30 березня 2017 року.
Завдяки налагодженій взаємодії між реєстрами Мінсоцполітики та Мінюстом скорочено кількість документів, які мають предявити заявники.
Відтепер не потрібна копія свідоцтва про народження дитини працівники управлінь соцзахисту самостійно перевіряють онлайн наявність відповідного свідоцтва у реєстрі актів цивільного стану.
Якщо користувач має електронний цифровий підпис (ЕЦП), результати розгляду заявки також надходять онлайн на електрону пошту заявника.
Але відсутність ЕЦП не є перешкодою для користування сервісом. У такому разі онлайн можна направити документи на попередній розгляд, що скоротить час особистого візиту до управлінь соцзахисту.
Розгляд документів щодо призначення державної допомоги відбувається протягом десяти днів від дня звернення.
Рішення про призначення допомоги надсилається заявникові електронною поштою (або надається особисто під час візиту) протягом пяти днів після прийняття відповідного рішення. Однак завдяки автоматизації, яка значно пришвидшує процес розгляду документів, заявник часто отримує рішення раніше встановленого законодавством терміну.Читайте такожШановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

дата створення: 2018-04-25

26 квітня 2018 року минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі , але за умови повної відповідальності за дії і вчинки. Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

Сьогодні усі, кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії. Їм потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами.

Детальніше...


ЗВІТ комунального підприємства теплових мереж Дунаєвецької міської ради за період з 18.06.2018 р. – 22.06.2018 р.

дата створення: 2018-06-24

1.Заготовлено 30 м3 дров твердих порід.

2. Проведено ремонт запірної арматури, промивання та гідравлічні випробування на щільність теплових мереж від приміщення ВПУ-36 до будівлі управління праці та СЗН та будинку культури.

3.Встановлені електричні лічильники після проведених держповірок на котельнях про вул. Горького, 1А, Франца Лендера, 53, та Б. Хмельницького, 23.

Детальніше...