http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/15/2019-05-15_6825/images/images-57002.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/15/2019-05-15_6825/images/images-92893.jpg

15 травня – Міжнародний день сім'ї

дата створення: 2019-05-15

   Сім'я – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають мудрості, передають життєвий досвід. Сім’я є джерелом споконвічно українських цінностей та традицій. Це найбільший скарб і найвища людська цінність. Вона дає прихисток та підтримку, дарує щастя материнства і батьківства, формує характер та життєві орієнтири.

   Саме про сім'ю, родину, родинні традиції дізналися малюки закладів дошкільної освіти в цей день. Вони побували в ролі батька, мами, дідуся, пригадали літературні твори про сім'ю, переглянули мультфільми.

   Хочемо побажати кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей.

   Справжня цінність у житті - це рідні та близькі люди... І щастя - відчувати себе однією великою родиною.

   Пам'ятаємо: міцна сім'я - міцна держава!Читайте такожНовий сучасний сервіс чат-бот “Держслужбовець Тарас”,

дата створення: 2018-03-14

Раді поділитись інформацією про новий сучасний сервіс, чат-бот “Держслужбовець Тарас”, який допоможе вам заповнити е-декларацію швидко, правильно та без зайвого стресу.

Чат-бот розроблений громадською організацією «Антикорупційний штаб». Він надає покрокову інструкцію по заповненню електронних декларацій в форматі листування у Facebook Messenger

(http://m.me/d.tarasbot) або Telegram (https://t.me/d_tarasbot).

 

Детальніше...


Презентація нової збірки патріотичної поезії «Оберіг»

дата створення: 2018-11-26

25 листопада в Дунаєвецькій міській публічно – шкільній бібліотеці відбулася презентація нової збірки патріотичної поезії «Оберіг» місцевих поетес Віри Спірякіної, Тетяни Пилипчук та поета Бориса Матвієва. Цей захід зібрав в бібліотеці коло людей, які безмежно люблять поезію, які вірять в силу слова. Як зазначила Тетяна Пилипчук, що «поезія любить не всіх, поезія всім не дається, писати вірші не можливо навчитися»... 

Детальніше...