http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/04/2019-06-04_9991/images/images-3260.jpg

Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії!

дата створення: 2019-06-04

   4 червня, кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії постановила відзначати Генеральна Асамблея ООН.
   Порушуючи тему дітей і їх майбутнього, неможливо сьогодні не згадати про те, що є діти, у яких немає сьогодення - це діти, що перебувають в зоні воєнних конфліктів. Навряд чи ведеться статистика, яка враховує, скільки дітей гине під час локальних конфліктів по всьому світу.
   Але для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, ООН заснувала Міжнародний день дітей - безневинних жертв агресії.
   Питання захисту дітей – жертв агресії сьогодні, як ніколи раніше, стало актуальним і болючим питанням для України. За час військового конфлікту на Сході нашої держави постраждало близько 1 мільйона 700 тисяч безневинних українських дітей, які втратили можливість жити у власному будинку, ходити у школу, спокійно гратися й відчувати всі барви дитинства. 
   Багато з них живуть у бункерах та бомбосховищах, засинають під мелодію «градів» та прокидаються від свисту куль.
   Стати біженцями у власній країні були змушені близько 130 тисяч маленьких українців. Щонайменше 65 дітей загинули в ході бойових дій та терактів із боку окупантів на непідконтрольній Україні території. Це неймовірно гірка статистика. 

   Громадськості, активістам, представникам волонтерських груп, духовенству, владі та всім небайдужим потрібно докласти максимум зусиль, щоби вберегти дітей від жахіть війни.

 

 

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожМолоко, малина та ініціатива - інтерв’ю з головою однієї з найбільших ОТГ

дата створення: 2018-08-13

Дунаєвецька міська ОТГ – одна з найбільших в Україні: майже 700 кв. км, 39 тис. населення, 51 населений пункт, 27 старостинських округів. Завдяки цьому, громада має чималі кошти: її бюджет на цей рік – 258 млн грн, з яких 91 млн грн - власні надходження. З 2015 року керує громадою Веліна Заяць – досвідчений управлінець. З пані Веліною вдалося поспілкуватися лише близько сьомої вечора, після усіх нарад. У черзі до її кабінету за мною були ще кілька людей, тому розмова вийшла відносно недовга, проте насичена.

Детальніше...


Президент: Децентралізація – реформа, результати якої суспільство вже відчуло

дата створення: 2018-12-03

30 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини. Участь у цьому масштабному заході взяли керівники різних рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, представники районів та об’єднаних територіальних громад. Уже неодноразово такі зустрічі відбувалися на рівні держави, але сьогодні вперше в цьому форматі відбулося засідання на Хмельниччині. Дуже знаково, що до участі в ньому долучився Президент України Петро Порошенко у ході свого робочого візиту до області...

Детальніше...