http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/04/2019-06-04_9991/images/images-3260.jpg

Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії!

дата створення: 2019-06-04

   4 червня, кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії постановила відзначати Генеральна Асамблея ООН.
   Порушуючи тему дітей і їх майбутнього, неможливо сьогодні не згадати про те, що є діти, у яких немає сьогодення - це діти, що перебувають в зоні воєнних конфліктів. Навряд чи ведеться статистика, яка враховує, скільки дітей гине під час локальних конфліктів по всьому світу.
   Але для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, ООН заснувала Міжнародний день дітей - безневинних жертв агресії.
   Питання захисту дітей – жертв агресії сьогодні, як ніколи раніше, стало актуальним і болючим питанням для України. За час військового конфлікту на Сході нашої держави постраждало близько 1 мільйона 700 тисяч безневинних українських дітей, які втратили можливість жити у власному будинку, ходити у школу, спокійно гратися й відчувати всі барви дитинства. 
   Багато з них живуть у бункерах та бомбосховищах, засинають під мелодію «градів» та прокидаються від свисту куль.
   Стати біженцями у власній країні були змушені близько 130 тисяч маленьких українців. Щонайменше 65 дітей загинули в ході бойових дій та терактів із боку окупантів на непідконтрольній Україні території. Це неймовірно гірка статистика. 

   Громадськості, активістам, представникам волонтерських груп, духовенству, владі та всім небайдужим потрібно докласти максимум зусиль, щоби вберегти дітей від жахіть війни.

 

 

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також

Храмове свято у селі Воробіївка

дата створення: 2018-11-12

У суботу, 10 листопада жителі села Воробіївка усією дружною сільською родиною святкували День села.

Свято розпочалося із Богослужіня у сільському храмі ще зранку, а потім продовжилося офіційними заходами...

Детальніше...