http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/12/2019-06-12_2673/images/images-9753.jpg

Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-06-12

Сьогодні свій День народження святкує головний спеціаліст з енергоменеджменту відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Давиденко Андрій Олександрович.

Шановний Андріє Олександровичу!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підгрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Родинного Вам тепла і Божої ласки!

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

 

З поваго міський голова         Веліна Заяць
та колектив міської радиЧитайте такожПривітання з нагоди дня дільничого інспектора поліції

дата створення: 2019-06-18

   Шановні дільничні інспектори поліції!

   Вітаю вас з професійним святом!

   Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, достатку та злагоди у ваших родинах, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі. Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої держави. І нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

   З повагою міський голова         Веліна Заяць

Детальніше...