http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/07/26/2019-07-26_6942/images/images-83214.jpg

П’ять незабутніх днів оздоровлення та відпочинку

дата створення: 2019-07-26

П’ять незабутніх днів оздоровлення та відпочинку – подарунок діткам працівників Дунаєвецького ливарно-механічного заводу від народного депутата Верховної Ради вже IX скликання – Олександра Володимировича Гереги. П’ятнадцятеро детей і три супроводжуючих дорослих, ще з вівторка насолоджуються морським відпочинком в пансіонаті “Алые паруса”, що в містечку Коблево, на березі Чорного моря.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожПочинаються розваги для найменших

дата створення: 2018-06-05

Дунаєвецька міська рада повідомляє, що щонеділі (з 10.06.2018 року) о 16.00, в парку міста Дунаївці для наших найменших жителів громади,будуть проводитися розважальні заходи.

Приходьте разом з рідними та отримайте задоволення!!!!

В програмі конкурси, вікторини, театральні дійства, караоке з казковим героєм та інше.

Для переможців та учасників приготовано подарунки та солодощі.

Детальніше...


Юннати Хмельниччини знову лідирують у Золотій когорті позашкільників України

дата створення: 2018-01-21

Новий 2018 рік юннати Хмельниччини зустріли у Золотій когорті позашкільників України серед її лідерів. Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» завершено підведення підсумків Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» за 2017 рік, лідерами якого стали профільні комунальні заклади позашкільної освіти Хмельницької області.

Детальніше...