http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/07/26/2019-07-26_6942/images/images-83214.jpg

П’ять незабутніх днів оздоровлення та відпочинку

26.07.2019

П’ять незабутніх днів оздоровлення та відпочинку – подарунок діткам працівників Дунаєвецького ливарно-механічного заводу від народного депутата Верховної Ради вже IX скликання – Олександра Володимировича Гереги. П’ятнадцятеро детей і три супроводжуючих дорослих, ще з вівторка насолоджуються морським відпочинком в пансіонаті “Алые паруса”, що в містечку Коблево, на березі Чорного моря.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожВ комунальнальній установі Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціальног обслуговування» функціонує відділення соціальної профілактики, адаптації та надання адресної допомоги, в якому можна отримати допомогу

05.03.2018

1. Психолога з питань:

- покращення взаємостосунків у сім'ї, з близькими;

- покращення взаємовідносин між дітьми та батьками, спілкування дітей з вчителями;

- особистісного розвитку.

Психолог відділення підтримає Вас у випадку, якщо Ви опинилися у складній життєвій ситуації, допоможе знайти вихід, він може бути посередником у конфлікті, допомогти підготуватися до сімейного життя чи вирішити проблему залежності тощо

Детальніше...


Реєстрація місця проживання чи прописка: визначення понять

04.06.2019

Незважаючи на те, що інститут прописки ліквідували уже доволі давно, багато наших відвідувачів не бачать різниці між цими двома поняттями.
      1. Реєстрація місця проживання/ Прописка: визначення понять.
Реєстрація місця проживання це спосіб повідомлення держави про місце проживання особи, встановлення офіційної адреси.
Реєстрація місця проживання здійснюється тільки за однією адресою. У випадку, якщо особа проживає у двох або більше місцях, вона здійснює реєстрацію місця проживання за однією з цих адрес за власним вибором.
      Кожній особі, громадянину України, іноземцю чи особі без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, державою гарантовано право на вільний вибір місця проживання. Людина сама обирає собі місце проживання і тільки ставить державу про це до відома, реєструючи своє місце проживання. Але варто пам'ятати, що реєстрація місця проживання є обов'язковою.
Прописка це назва ліквідованої паспортної системи, введеної в колишньому СРСР в 1932 році.

Детальніше...