http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/07/2019-08-07_3903/images/images-33983.jpg

ФК «Епіцентр» дебютує у Чемпіонаті України серед аматорів!

дата створення: 2019-08-07

10 серпня, ФК "Епіцентр" проведе свій стартовий поєдинок 2 туру Чемпіонату України серед аматорів. Нашим суперником на старті змагання стане ще один дебютант змагань ФК «Нива» із міста Теребовля Тернопільської області.
ФК "Нива" вже встигла зіграти стартовий поєдинок у Чемпіонаті України серед аматорів в якому здолала ФК "Покуття" з рахунком 3-1. Натомість ФК "Епіцентр" пропускав 1 тур аматорської першості через відмову ФК "Агронива" в участі у змаганнях але наша команда зіграла свій перший поєдинок 1/2 фіналу Кубка Хмельницької області із футболу в якому більш ніж переконливо перемогла ФК "Перлина Поділля" з рахунком 8-0.
Отож, обидві команди підходять до поєдинку у оптимальних кондиціях. Тому нас чекає досить напружений та цікавий футбольний поєдинок в якому обидві команди влаштує лише перемога.
Футбольний поєдинок пройде у смт.Чемерівці на стадіоні «Товтри» адже домашній стадіон нашої команди знаходиться на реконструкції і тому тимчасово не може приймати футбольні змагання. Початок зустрічі заплановано о 17:30.
Наша команда запрошує жителів Чемеровеччини прийти в цей день на стадіон та підтримати гравців у цьому не простому поєдинку.Читайте такожЗапрошуємо у світ книг

дата створення: 2019-03-05

Прищепити любов до книги, інтерес до читання – це головне завдання бібліотеки в наш комп’ютерний час.

Детальніше...


«Мама є у кожного»

дата створення: 2019-05-12

   День матері - це свято, яке відзначають у другу неділю травня, це - свято на честь матері, материнства, зв'язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство, це - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина.

Детальніше...