http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/07/2019-08-07_3903/images/images-33983.jpg

ФК «Епіцентр» дебютує у Чемпіонаті України серед аматорів!

07.08.2019

10 серпня, ФК "Епіцентр" проведе свій стартовий поєдинок 2 туру Чемпіонату України серед аматорів. Нашим суперником на старті змагання стане ще один дебютант змагань ФК «Нива» із міста Теребовля Тернопільської області.
ФК "Нива" вже встигла зіграти стартовий поєдинок у Чемпіонаті України серед аматорів в якому здолала ФК "Покуття" з рахунком 3-1. Натомість ФК "Епіцентр" пропускав 1 тур аматорської першості через відмову ФК "Агронива" в участі у змаганнях але наша команда зіграла свій перший поєдинок 1/2 фіналу Кубка Хмельницької області із футболу в якому більш ніж переконливо перемогла ФК "Перлина Поділля" з рахунком 8-0.
Отож, обидві команди підходять до поєдинку у оптимальних кондиціях. Тому нас чекає досить напружений та цікавий футбольний поєдинок в якому обидві команди влаштує лише перемога.
Футбольний поєдинок пройде у смт.Чемерівці на стадіоні «Товтри» адже домашній стадіон нашої команди знаходиться на реконструкції і тому тимчасово не може приймати футбольні змагання. Початок зустрічі заплановано о 17:30.
Наша команда запрошує жителів Чемеровеччини прийти в цей день на стадіон та підтримати гравців у цьому не простому поєдинку.Читайте такожЛеонід Балюк – історик, поет, краєзнавець

27.07.2018

Лисецькій бібліотеці з юнацтвом працює клуб «Краєзнавець». Для кращого ознайомлення з творчістю Л.Балюка проводилися засідання клубу «Краєзнавець»:

Детальніше...


АМУ проводить Форум місцевого самоврядування з питань кадрової політики, надання адміністративних послуг та діяльності ОТГ

19.02.2018

Сьогодні у Києві розпочався Форум місцевого самоврядування з обговорення проблемних питань у сфері кадрової політики і організації роботи рад, надання адміністративних послуг, діяльності об’єднаних територіальних громад. Захід, який триватиме 19-20 лютого, проводить Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

У Форумі беруть участь представники органів місцевого самоврядування, які працюють у сферах кадрової політики та надання адміністративних послуг, а також представники об’єднаних територіальних громад. Дунаєвецьку ОТГ представила керуюча справами міської ради Галина Панасевич.

Детальніше...