http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/08/2019-08-08_9981/images/images-28294.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/08/2019-08-08_9981/images/images-6735.jpg

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

дата створення: 2019-08-08

Відповідно до рішення п’ятдесят п’ятої сесії Дунаєвецької міської ради від 21 червня 2019 року №18-55/2019 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської ради» було оголошено конкурси на заміщення вакантної посади керівника:

  • Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3Дунаєвецької міської ради;
  • Нестеровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської;
  • Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької міської ради.

Усі бажаючі протягом 30 календарних днів подавали документи на участь в конкурсі до Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради. Загалом було подано документи від 4 кандидатів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі:

  • Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3Дунаєвецької міської ради – 1;
  • Нестеровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської – 2;
  • Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької міської ради – 1.

30 липня 2019 року відбулося перше засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад керівників Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Нестеровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів.

На засіданні члени конкурсних комісій:

– розглянули документи кандидатів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, на відповідність чинному законодавству про освіту з метою допуску наступних до подальшої участі в конкурсі;

– затвердили перелік питань для складання письмового іспиту на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р та перелік ситуаційних завдань для перевірки професійних компетентностей;

– затвердили критерії оцінювання знання законодавства, ситуаційних завдань та презентації перспективного плану розвитку закладу.

За результатами засідання конкурсна комісія конкурсу на заміщення вакантної посади Нестеровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів була змушена відхилити одну кандидатуру на участь в конкурсі, оскільки кандидат не відповідав всім кваліфікаційним вимогам перелічених в п. 6 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Дунаєвецької міської затвердженого рішення тридцять шостої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання від 30.05.2018 року №24-36/2018р, а саме вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

07 серпня 2019 року відбувся І етап конкурсного відбору, а саме перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р та перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

Слід зазначити, що всі кандидати показали високі результати при складанні письмового іспиту.

08 серпня 2019 року відбувся ІІ етап конкурсного відбору, а саме публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації

За результатами двох етапів конкурсного відбору було визначено переможцями конкурсу на зайняття вакантної посади керівника:

  • Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3Дунаєвецької міської ради – Сікору Миколу Миколайовича;
  • Нестеровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради – Антошкову Майю Броніславівну;
  • Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької міської ради – Колосінського Петра Івановича.

Переможці конкурсів чекають сесійного розгляду та згоди на укладення контрактів.

1. Протокол Нестеровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів; 

2. Протокол Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів; 

3. Протокол Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожУвага канікули!

дата створення: 2018-06-05

За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня – цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч юних громадян! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Розпочалися літні канікули. На жаль, канікули не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення), що виникають з вини дітей.
Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Детальніше...


Привітання до Дня рятівника

дата створення: 2018-09-16

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника!

Ми високо цінуємо вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.

Цього святкового дня побажаємо усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою міський голова                                             Веліна Заяць

Детальніше...