http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/08/2019-08-08_8701/images/images-76456.jpg

До уваги жителів та гостей громади!

дата створення: 2019-08-08

Шановні жителі громади, нам важлива Ваша позиція та позиція Духовної  ради щодо святкувань, які відбуватимуться 10 серпня, тому з програми та сценарного плану святкувань виключено згадування ЦЕРЕРИ. Управління культури при написанні проекту Свята обжинок (Церери) в Миньковецькій державі мали на меті згадку історичних подій та відродження звичаїв та традицій краю. Чекаємо Вас на святі нашої громади та святі врожаю!!!

Автор:Бец Алла, начальник Управління культури, туризму т


Читайте такожНаради-співбесіди щодо робoти на 2018 рік

дата створення: 2018-01-03

3 січня, об 11 годині, у залі засідань міської ради відбулися наради-співбесіди з керівниками комунальних установ, закладів та підприємств. Під керівництвом очільниці громади Веліни Заяць. Також у роботі взяли участь заступник міського голови Надія Слюсарчик, секретар міської ради Микола Островський, керівник фінансового управління Дунаєвецької міської ради Тетяна Абзалова, начальник загального відділу міської ради Віктор Войтків.

Основними питаннями співбесіди стало проговорення першочергових кроків та планів на 2018 рік, напрацювання стратегічни планів щодо діяльності комунальних установ, закладів, підприємства, які фінансуються за рахунок міського бюджету.

В ході проведення наради присутнім були данні відповідні доручення та вказані терміни їх виконання.

Детальніше...


Стартуєм у чемпіонаті України!

дата створення: 2018-12-13

Шановні дунаївчани, мешканці та гості нашої громади!

14 грудня 2018 року відбудеться перша, для нашої команди, гра чемпіонату України з футзалу серед команд другої ліги, у якій зустрінуться представник Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади «Дунаївці-Crispus» в протистоянні з ФК «Любарт» з м.Луцьк...

Детальніше...