http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/12/2019-08-12_4979/images/images-64345.jpg

Чемпіонат України серед аматорів (2 тур)

дата створення: 2019-08-12

Перші залікові бали ФК «Епіцентр».

10 серпня, ФК «Епіцентр» дебютувала у Чемпіонаті України серед аматорів. Саме цього дня головна команда Дунаєвецької міської ОТГ в рамках 2 туру Чемпіонату України серед аматорів зустрічалась із ФК «Нива» (Теребовля). Футбольне протистояння двох команд викликало великий інтерес у футбольної спільноти адже на думку багатьох футбольних експертів зустрічались основні претенденти на вихід у фінальну частину змагань.
Гру команди розпочали досить обережно і намагались перед усім заволодіти центром футбольного поля, але вдалось це зробити футболістам нашої команди. Які після того, як заволоділи територіальною та ігровою перевагою відразу створили декілька гольових моментів. Сергій Раца та Андрій Беженар досить небезпечно пробивали по воротах суперника але відзначитись не змогли. Проте на 38 хвилині зустрічі Тарас Пліс використав свій гольовий момент та вивів ФК «Епіцентр» вперед. Гості ж діяли на контратаках одна з яких принесла їм успіх.

На 43 хвилині зустрічі Андрій Беженар на думку арбітра порушив правили у своєму штрафному майданчику. Рефері вказав на 11 метрову позначку з якої гравець ФК «Нива» Богдан Слоневський не схибив та зрівняв рахунок 1-1. На перерву команди пішли за нічийного результату.
Другу половину гри більш активно розпочали гравці команди гостей. Натомість господарі поля були змушені діяти на контратаках.

Проте, не дивлячись на те, що наша команда грала другим номер їй вдалось створити більше гольових нагод в порівняні із суперником, так мали змогу відзначитись Ростислав Морозов, Олександр Темерівський. Небезпечно із штрафного пробивав Андрій Беженар але до взяття воріт - це на жаль не призвело.

Супер момент під завісу поєдинку мав Алішер Якубов але команду гостей врятували вдалі дії їхнього голкіпера. Фінальний свисток рефері сигналізував бойову нічию 1-1. 

Отже, в дебютному для себе поєдинку ФК «Епіцентр» здобуває для себе перший заліковий бал у турнірній таблиці у грі з досить сильною та досвідченою командою. У наступному турі наша команда буде гостювати у ФК «Покуття» з міста Коломия.
ФК «Епіцентр» дякує усім вболівальникам які подолали значну відстань та приїхали підтримати своїх улюбленців на старті змагань!Читайте також

Медична реформа 2018 : крок за кроком

дата створення: 2018-05-17

Під такою назвою, 16 травня 2018 року, Дунаєвецькою міською біблотекою спільно з ГО «Зараз твій час» та з Дунаєвецьким центром ПМСД , в с.Велика Побійна Дунаєвецької міської ради було організовано консультаційний пункт в рамках проекту « Пульс «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування»». На заході були присутніми - Вадим Войдевич заступник головного лікаря з медичного обслуговування, директор Дунаєвецької міської біблотеки Олена Сидорович, методист бібліотеки Лесик Тетяна, староста с.Велика Побійна Любов Лукова, завідуючий Великопобіянською амбулаторією Анатолій Канюка та мешканці с.Велика Побійна.

Детальніше...