![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-94850.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-94850.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-69131.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-69131.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-16194.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-16194.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-93153.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-93153.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-55554.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-55554.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-82006.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-82006.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-1662.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-1662.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-21302.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-21302.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-61858.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-61858.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-96437.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/14/2019-08-14_3137/images/images-96437.jpg)
Реалізовані проекти громадського бюджету
В суботу, власне саме у День громади, відбулося урочисте відкриття першого цьогоріч реалізованого проекту за програмою Громадського бюджету (бюджету участі) в с. Іванківці. Даний проект отримав значну підтримку, набравши 123 голоси мешканців громади, завдяки чому і увійшов за загальним рейтингом у перелік переможців. Проект передбачає створення зони відпочинку для дітей та дорослого населення в центрі села та надання привабливого вигляду закинутому парку. Загальний бюджет становить 65 тис. грн., з яких 50 тис. це кошти місцевого бюджету, а 15 тис. – власний внесок сільської громади (монтаж, доставка, підготовчі роботи, тощо). До речі, приємно, що дитячий майданчика виготовлено нашим місцевим приватним підприємцем.
Варто також зауважити, що Іванківчани і в минулому році увійшли до числа переможців проектів, створивши в сільському будинку культури сучасний тренажерний зал, отже маючи гарну команду однодумців та активних жителів, село має гарні перспективи для подальшого розвитку.