http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/29/2019-08-29_8158/images/images-48839.jpg

День пам’яті загиблих учасників АТО

дата створення: 2019-08-29

Ніколи горе не мине,

Не заживуть душевні рани

І моє серце не прийме

Того, що ти тепер не з нами»

Cаме, 29 серпня, коли був розстріляний так званий “зелений” коридор пекельного Іловайська, відклавши свої буденні справи, згадайте їх – тих, хто, не жаліючи свого життя, пішов захищати наше, хто відлетів білим птахом у вічність, не докохавши, не народивши дітей, не обнявши дружину, не поцілувавши матусю, не побачивши миру, за який віддав найдорожче.
Мир обов’язково настане, а загиблі Воїни житимуть, допоки ми їх будемо пам’ятати.
Запаліть цього дня свічку пам’яті, прийдіть на могили загиблих, обніміть за них їхніх матерів та батьків, поцілуйте їхніх дітей.
Згадайте наших Героїв, бо без них не було б нас!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожУ Гірчичній тепер новий садочок

дата створення: 2017-12-19

19 грудня, в зимовий день, котрий по праву вважається найулюбленішим для дітвори, Святий Миколай Чудотворець щедро порадував 610 мешканців села Гірчична, а особливо – його підростаюче покоління. Ще б пак! Адже не кожного дня, а особливо в такий непростий для країни час, малюкам дарують новий дошкільний навчальний заклад. В Будинку громади Гірчичнянського старостинського округу, окрім дитсадка, також розмістяться старостат, поштове відділення та кабінети бібліотекаря й завідувача Будинку культури.

Таку гарну справу, як відкриття Будинку громади, розділити із сільчанами в Гірчичній приїхали й ті, хто, як то кажуть, і «заварили кашу» із реконструкцією приміщення колишньої колгоспної контори у сучасний старостат.

Детальніше...


Відповідь на числені звернення жителів міста стосовно розташування громадської вбиральні.

дата створення: 2019-07-30

Потрібно зазначити, що жителі міста неодноразово зверталися про встановлення громадського туалету на території в районі «Круга» (перехрестя вулиць Шевченка, Ф.Лендера та Київська), так як, на цій ділянці дороги проходить транзитний рух великовантажних автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів; крім мешканців міста торгівельні об’єкти та заклади харчування відвідує велика кількість людей та неподалік розташований автовокзал, де немає зовнішньої вбиральні.

Детальніше...