http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/04/2019-09-04_7822/images/images-76341.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/04/2019-09-04_7822/images/images-28825.jpg

Підручник –наш друг і порадник

дата створення: 2019-09-04

В Дунаєвецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» пройшов бібліотечний урок «Підручник –наш друг і порадник», який провела бібліотекар Добровольська Л.М. Мета уроку полягала в ознайомленні дітей з новими підручниками, виховання любові до книги і бережливого ставлення до неї. 
Навчити школярів любити книгу, піклуватися про неї – завдання всіх педагогів та бібліотекарів школи.
Виховання бережливого ставлення до книги не лише економічна потреба суспільства, а, насамперед, формування особистості.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожПідтримай своїх. Спорт для всіх!

дата створення: 2019-01-31

Шановні дунаївчани, мешканці та гості нашої громади!

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та районна федерація футболу гостинно запрошують усіх прихильників спорту у суботу 02 лютого 2019 р. на перегляд матчів І туру чемпіонату Хмельницької області з футзалу серед команд міст та районів у групі «Південь».

Підтримаємо свою улюблену команду!

Початок: 11.00 годині

А в переддень, в п’ятницю 01 лютого, представник Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади МФК «Дунаївці-Crispus» відбуває до м.Луцьк, щоб зустрітися з місцевим ФК «Любарт» у календарній грі VI туру чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги.

Бажаємо успіху!

 

Детальніше...


Шановні освітяни!

дата створення: 2018-10-04

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя.

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті. Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

З повагою міський голова                               Веліна Заяць

Детальніше...