http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/11/2019-09-11_3973/images/images-85495.jpg

ФК «Епіцентр» гостюватиме у Старокостянтинові!

дата створення: 2019-09-11

11 вересня, в 10 турі Чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд Прем`єр Ліги ФК «Епіцентр» у виїзному матчі зустрінеться із ФК «Случ» із міста Старокостянтинів.
Саме цього дня наша команда зіграє заключний матч другого кола обласних змагань в якому їй буде протистояти багаторазовий призер обласних змагань.
Футбольна зустріч обіцяє бути досить цікавою з огляду на попередні зустрічі між двома командами, в матчах яких до останньої секунди точилась гостра боротьба на кожному клаптику футбольного поля. У матчі першого кола перемогу в рідних стінах святкував ФК «Епіцентр» з рахунком 1-0.
ФК «Случ» у міжсезоння значно підсилився, зокрема у команду прийшов досить досвідчений голкіпер Костянтин Одольський, який у минулому сезоні захищав ворота ФК «Агробізнес» (Волочиськ).
У турнірній таблиці Чемпіонату Хмельницької області серед команд Прем`єр Ліги ФК «Епіцентр», незмінно посідає першу сходинку а ФК «Случ» на разі третю, маючи у своєму активі 13 очок у 8 зіграних поєдинках!
Отож, нас очікує досить цікава зустріч двох амбітних та непоступливих суперників!

Автор:ФК "Епіцентр" - Дунаївці


Читайте такожПрезидент підписав Закон, яким створюються економічні передумови для посилення захисту права дитини на належне утримання

дата створення: 2018-07-27

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім'ях.

Законом передбачені особливості впливу на боржників, котрі мають заборгованість зі сплати аліментів для утримання дітей з інвалідністю та дітей, які мають певні важкі захворювання, враховуючи, що невчасна сплата аліментів має особливо негативні наслідки для дітей з цієї вразливої категорії.

Детальніше...


Озеленення міста

дата створення: 2018-11-05

Зелені насадження позитивно впливають на міський клімат. Перш за все, вони слугують резервуарами для чистого повітря. Крони дерев не лише створюють тінь, захищаючи людей від прямих сонячних променів, але й поглинають до 25% звукової енергії, створюючи для мешканців міста комфортні умови проживання і праці , забезпечують раціональний відпочинок і відновлення сил, сприятливо впливають на організм, фізичне і психічне здоров`я...

 

Детальніше...