http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/12/2019-09-12_9566/images/images-52798.png

Запрошуємо вас на свято села Мушкутинці!

дата створення: 2019-09-12
Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожСтворюємо інноваційний культурний продукт

дата створення: 2019-02-01

Програма спрямована на створення умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту.

Культурним продуктом у рамках програми є творчий та інтелектуальний результат людської праці в процесі культурної діяльності, творення якого направлено на сприяння розвитку культурної галузі. Обов'язковими ознаками культурного продукту в рамках цієї програми є інноваційність та конкурентоспроможність.

Інноваційність – використання передового новітнього досвіду відповідного сектора з метою покращення якісних та кількісних показників культурного продукту, першочергова націленість на ефективність отриманих результатів і потенційну конкурентоспроможність. 

Конкурентоспроможність може бути визначена за кількома показниками: вплив на культурний сектор, високі кількісні та якісні показники в порівнянні з іншим аналогічним культурним продуктом, інноваційна складова, сприяння розвитку потенціалу особистості та суспільства в цілому. 

Детальніше...


Засідання постійно діючої комісії

дата створення: 2019-05-02

   Сьогодні, 02.05.2019 року о 9:00 відбулось засідання постійно діючої комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення. На порядку денному розглядалось питання про призначення керівника КУ ДМР «Територіальний центр соціального обслуговування».

Детальніше...