http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/17/2019-10-17_8327/images/images-90894.jpg

Подарунок міській бібліотеці

17.10.2019

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.
Дунаєвецька публічно-шкільна бібліотека, а саме відділ абонементу для дорослого користувача та юнацтва щиро вдячні за книги, отримані в дар бібліотеці від її постійної читачки, книголюба, людини з великим світоглядом та жагою знань —Хоми Марини Віталіївної .
Висловлюємо свою подяку за внесок у формування фонду бібліотеки. Це книги сучасних письменників С.Кінга, Д.Брауна, Ж.Сіменон, Ф.Ванденберг, П.Кері, Д.Мартіна, У.Чаудхари.
Ці книги є справжнім скарбом для наших користувачів. Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки. Адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу.

Автор:КУ ДМР "Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліо


Читайте такожГОТУЙМОСЬ ДО ЗИМИ ЗАВЧАСНО!

18.08.2022

Шановні жителі громади та ВПО, звертаємо вашу увагу, що опалювальний сезон та зима не за горами. З огляду на те, що наша держава живе в час війни, сценарії проходження опалювального сезону можуть бути різними. Відтак, готуватися до зими потрібно завчасно. Ми повинні бути готові та мати запас всього, що потрібно в першу чергу...

Детальніше...


З жовтня Уряд запускає перший етап програми «Доступна іпотека»!

18.08.2022

Взяти участь зможуть військовослужбовці, працівники сектору безпеки та оборони, медики, вчителі, педагогічні працівники та науковці закладів державної та комунальної форм власності. Механізм подачі заявки буде максимально цифровізованим та автоматизованим...

Детальніше...