http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/30/2019-10-30_3368/images/images-72652.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/30/2019-10-30_3368/images/images-61482.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/30/2019-10-30_3368/images/images-39795.jpg

Районний етап конкурсу: "Учитель року"!

30.10.2019

У Вікіпедії пишеться, що конкурс «Учитель року» проводиться з метою стимулювання участі педагогів у процесах становлення та розвитку ефективної національної системи освіти та популяризації кращих і новітніх педагогічних практик, зростання професійної майстерності вчителів. Чи дійсно це так визначали учителі хімії, які зареєструвалися на даний конкурс під час проведення тренінгу на базі Дунаєвецького НВК.
Для кожного з учасників конкурс дасть різні результати, які напряму залежать від очікування кожного конкурсанта. Комусь потрібна лише участь, підтверджена дипломом; хтось йде на конкурс заради набуття педагогічної майстерності, комусь потрібно попрацювати над впевненістю і вірою у власні сили, хтось хоче почерпнути чогось нового… У кожного своє бачення участі, свої мотиви, не прописані у жодному положенні чи умовах проведення. Та 30 жовтня зібрало усіх одне – бажання підвищити педагогічну майстерність.
На початку тренінгу методист познайомила присутніх з умовами проведення даного конкурсу на районному етапі. Визначили пріоритетні напрямки підготовки до проведення конкурсу.
На даному тренінгу педагоги підвищували свій рівень знаннєвої складової професійної компетентності, розв’язуючи завдання та задачі, які виносяться на ЗНО з головою методичного об’єднання Магерою Л.С.
Буняк Д.В. поділилась досвідом участі у конкурсі «Вчитель року» на обласному та всеукраїнському етапах в номінації «основи здоров’я». Діна Віталівна ще раз наголосила на важливості особистої мотивації. Педагог звернула увагу на важливість володіння навичками роботи з ІКТ, допомогла згадати інтернет-сервіси та платформи, з якими працюють багато педагогів. Спробували складати тестові завдання. А також учасники тренінгу відчули себе і в ролі учнів, проходячи тест в реальному часі на одній із платформ, запропонований методистом Н. Дармограй.
Дана зустріч пройшла в теплій атмосфері, де кожен зміг задати запитання, які найбільш цікавили, поділитись досвідом. Очікування кожного учасника здійснилися, що було виявлено під час проведення зворотного зв’язку.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької м


Читайте також"Бо прийдуть до тебе три празники в гості"

20.01.2020

До самого Водохреща крокують землею зимові святки. Щедрий вечір, Різдво, Маланки та Василя, весела коляда - це все можливість затримати дива у власній оселі, час коли виповнюються найзаповітніші бажання та мрії.
Саме тому і в закладах дошкільної освіти заключним акордом різдвяних свят було проведення музичних розваг "Бо прийдуть до тебе три празники в гості"...

Детальніше...


СВІТ ДИТЯЧОЇ КАЗКИ

17.01.2020

У світ дитячої казки поринули малюки с.Велика Побійна разом з журналом «Вечірня казка». Бібліотекар Любов Бобрик підготувала для дітей ігри, загадки, вікторини та розмальовки. Разом читали улюблені казки з журналу.

Детальніше...