http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/26/2019-11-26_5636/images/images-31533.jpg

Підготовка до ЗНО-2020 триває

26.11.2019

25 листопада в Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулася зустріч учнів 11-х класів, педагогів ЗЗСО Дунаєвецького району з методистом Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Іриною Андріївною Ковальчук, відповідальним секретарем приймальної комісії Хмельницького університету управління та права Віктором Миколайовичем Захарчуком, відповідальним секретарем приймальної комісії Хмельницького національного університету Андрієм Віталійовичем Мартинюком, старшим викладачем кафедри телекомунікацій та радіотехніки Національної академії державної прикордонної служби Сергієм Миколайовичем Табенським.

І.А. Ковальчук ознайомила одинадцятикласників із особливостями організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації у 2020 році, з умовами реєстрації на пробне ЗНО та основну сесію. Кожен із представників закладів вищої освіти презентував свій заклад та умови вступу. Майбутні абітурієнти мали нагоду отримати відповіді на свої запитання.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Ісакова Інна Анатоліївна обговорила із представниками закладів вищої освіти умови співпраці.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожГОТУЙМОСЬ ДО ЗИМИ ЗАВЧАСНО!

18.08.2022

Шановні жителі громади та ВПО, звертаємо вашу увагу, що опалювальний сезон та зима не за горами. З огляду на те, що наша держава живе в час війни, сценарії проходження опалювального сезону можуть бути різними. Відтак, готуватися до зими потрібно завчасно. Ми повинні бути готові та мати запас всього, що потрібно в першу чергу...

Детальніше...


Аудитори Хмельниччини протягом січня ‒ липня 2022 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 8 млн грн

18.08.2022

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень ‒ липень 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн...

Детальніше...