http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/29/2019-11-29_8053/images/images-84740.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/29/2019-11-29_8053/images/images-60275.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/29/2019-11-29_8053/images/images-98625.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/29/2019-11-29_8053/images/images-90275.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/29/2019-11-29_8053/images/images-32658.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/11/29/2019-11-29_8053/images/images-59633.jpg

Учитель року-2020

29.11.2019

28 листопада у фінальному етапі І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» за звання переможців змагалися 25 педагогів. Випробування проходили у Дунаєвецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» (номінації «Початкова освіта», «Хімія»), Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (номінація «Історія»), Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (номінація «Образотворче мистецтво»), Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (номінація «Зарубіжна література»).
Усі учасники конкурсу демонстрували педагогічну майстерність під час проведення уроку, а також з організації навчання історії з погляду багаторакурсності та багатоперспективності (номінація «Історія»), експериментальні вміння (номінація «Хімія»), уміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів (номінація «Зарубіжна література»), уміння проєктувати культурно-освітню діяльність (номінації «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво»).
Дипломами третього ступеня нагороджені :
-Павлова Олена Володимирівна (учитель зарубіжної літератури Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради);
-Костюк Лілія Миколаївна (учитель зарубіжної літератури Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької міської ради);
-Вермінська Світлана Іванівна (учитель зарубіжної літератури НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької селищної ради);
- Монастирська Ольга Анатоліївна (учитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької селищної ради);
-Марущак Іванна Валеріївна (учитель початкових класів Балинського ліцею Смотрицької селищної ради);
-Калинюк Наталія Миколаївна (учитель початкових класів Маківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» Маківської сільської ради);
- Шендибило Таїсія Вільгельмівна (учитель хімії Зеленченської ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької міської ради);
- Совецька Світлана Володимирівна (учитель хімії Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької селищної ради);
-Магаляс Леся Сергіївна (учитель хімії Міцівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької селищної ради)
-Андреєв Іван Броніславович (учитель історії Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради);
- Коханюк Ольга Анатоліївна (учитель історії Міцівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької селищної ради);
-Онищук Валентина Анатоліївна (учитель історії Малієвецької гімназії Дунаєвецької селищної ради);
-Вітмановська Людмила Василівна (учитель образотворчого мистецтва Вихрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дунаєвецької міської ради);
-Клюс Валентина Миколаївна (учитель образотворчого мистецтва Смотрицького ліцею Смотрицької селищної ради);
-Гулевич Лілія Василівна (учитель образотворчого мистецтва Томашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької селищної ради ).
Дипломами другого ступеня нагороджені:
- Горобняк Аліна Вікторівна (учитель зарубіжної літератури Залісецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької міської ради);
- Присяжна Людмила Михайлівна (учитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дунаєвецької міської ради);
- Танасюк Леся Миколаївна (учитель хімії Балинського ліцею Смотрицької селищної ради);
- Ільєва Жанна Миколаївна (учитель історії Голозубинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради);
- Черпіта Олена Василівна (учитель образотворчого мистецтва Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дунаєвецької міської ради).
Переможцями конкурсу стали:
-Сидорчук Валентина Володимирівна (учитель зарубіжної літератури Слобідкорахнівської ЗОШ І-ІІ ступенів Маківської сільської ради);
-Цасюк Ольга Григорівна (учитель початкових класів Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» Дунаєвецької міської ради);
-Тихончук Олександр Васильович (учитель хімії Шатавського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» Маківської сільської ради);
-Тимофійко Сергій Олегович (учитель історії Січинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької міської ради);
-Тищенко Наталія Анатоліївна (учитель образотворчого мистецтва Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Дунаєвецької міської ради).
Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, Смотрицька селищна рада нагородили педагогів закладів загальної середньої освіти громад грошовими сертифікатами. Щирі вітання переможцям та лауреатам конкурсу. Подяка журі за сумлінну працю!
Перемоги у ІІ (обласному) турі Валентині Сидорчук, Ользі Цасюк, Олександрові Тихончуку, Сергієві Тимофійку, Наталії Тищенко!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької м


Читайте також



Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні

20.01.2020

Сьогодні, 20 січня, в приміщені Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки відбувся "круглий стіл" на тему: «Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні»...

Детальніше...