http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/03/2019-12-03_7298/images/images-6252.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/03/2019-12-03_7298/images/images-88715.jpg

Сертифікація учителів початкових класів завершилася успішно

03.12.2019

Про них говорять – непосиди, активісти, інтелекти, творці нового, креативні, комунікативні - це учителі початкових класів Алла Ковальчук з Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Лариса Зоріна з Рахнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» та Наталія Мельничук із Зеленченської ЗОШ І-ІІ ст. Адже саме їм довелося у 2019 році стати учасниками пілотного проекту сертифікації педагогічних працівників та успішно пройти всі види оцінювання. Про це свідчать сертифікати, які надійшли у їх електроні кабінети.

Сертифікація передбачала зовнішнє оцінювання професійних компетентностей учителів і відбувалася в кілька етапів:

-експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи незалежними експертами ( відвідування незалежними експертами 3 уроків; співбесіда з адміністрацією школи, учителем і батьками; анкетування адміністрації );

-самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності (створення вчителем е-портфоліо);

-оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування (проводилося Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та регіональними центрами).

Підготовка до участі у сертифікації педагогів - першопрохідців була напруженою і відповідальною. І тільки завдяки професіоналізму та ініціативності класоводів, їх участі у формах методичної роботи, наполегливій самоосвітній діяльності вдалося отримати такі результати.

Алла Володимирівна Ковальчук , Лариса Зоріна, Наталія Мельничук – досвідчені педагоги серед учителів початкових класів. Їх педагогічна діяльність усіяна участю у різноманітних формах методичної роботи, професійних конкурсах, фестивалях, конференціях, онлайн-курсах, вебінарах, майстер-класах; безліччю отриманих сертифікатів за публікацію та висвітлення власного досвіду на сайтах «На урок» , «Всеосвіта», у фахових науково-методичних журналах. За високий професіоналізм, активну громадську позицію класоводам Аллі Ковальчук та Ларисі Зоріні присвоєні педагогічні звання «учитель-методист» та «старший учитель», Наталії Мельничук – вищу кваліфікаційну категорію. Саме тому вони є керівниками форм методичної роботи: Алла Ковальчук – керівник Школи вищої педагогічної майстерності творчо працюючих педагогів, Наталія Мельничук – голова методичного об’єднання учителів 2 класів, лауреат конкурсу «Колосок. Учитель року-2017»; Лариса Зоріна – керівник семінарів-практикумів для педагогів1-4 класів, призер Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

А які цікаві уроки проводять Алла Володимирівна, Лариса Зоріна, Наталія Мельничук зі своїми вихованцями в Новій українській школі ? Які сучасні методи навчання та інтерактивні вправи використовують? Своїми напрацюваннями у НУШ щедро діляться з учителями району. У 2019 році Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти організував професійний конкурс «Урок у 1 класі НУШ», у якому взяли участь наші « пілотники», за що були нагороджені дипломами.

Проблема патріотичного виховання молодших школярів у сучасних умовах є невід’ємною складовою виховання патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, поваги до захисників України. Алла Ковальчук, Наталія Мельничук та Лариса Зоріна долучилися до проведення уроків-зустрічей з воїнами АТО. Конспекти їх уроків увійшли у збірку «Уроки мужності в початкових класах» і відзначені Дипломами І ступеня.

Освітянська діяльність модераторів освітнього процесу Алли Ковальчук, Лариси Зоріної та Наталії Мельничук є зразком для наслідування іншими педагогами. Вони – наставники молодих спеціалістів і порадники для колег по роботі.

Тож висота взята, хочеться побажати і надалі професійного зростання і творчих неперевершених злетів.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожГОТУЙМОСЬ ДО ЗИМИ ЗАВЧАСНО!

18.08.2022

Шановні жителі громади та ВПО, звертаємо вашу увагу, що опалювальний сезон та зима не за горами. З огляду на те, що наша держава живе в час війни, сценарії проходження опалювального сезону можуть бути різними. Відтак, готуватися до зими потрібно завчасно. Ми повинні бути готові та мати запас всього, що потрібно в першу чергу...

Детальніше...


Трудові і соціальні гарантії для вагітних жінок та працівників із дітьми

17.08.2022

Насамперед слід відзначити, що така категорія працівників має додаткові... 

Детальніше...