http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/04/2019-12-04_5288/images/images-59925.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/04/2019-12-04_5288/images/images-79927.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/04/2019-12-04_5288/images/images-79725.jpg

Свято, яке обꞌєднує

04.12.2019

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України – свята хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких ми живемо під мирним небом, за підтримки управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, в Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІст. №3 відбувся святковий концерт Кам‘янець-Подільского військового духового оркестру 201 навчального центру головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України під керівництвом військового диригента, майора, Андрія Жарія.

Ідейним натхненником цього патріотичного заходу став подільський поет-пісняр, заслужений діяч естрадного мистецтва України, Микола Флінта, який займається волонтерською діяльністю, неодноразово з концертами буває на сході держави, відвідує військові частини та шпиталі, а також активно працює з учнівською молоддю. Саме завдяки його ініціативі юні волонтери закладів загальної середньої освіти громади неодноразово підтримували «АРМІЮ SOS», що координує зусилля народу з допомоги військовим України.

Учасниками святкового дійства були педагоги та учні школи. Концертна програма військового оркестру, музичні композиції та пісні у виконанні солістів Петра Підлісного та Лілії Харкавꞌюк торкнулися душі і серця кожного присутнього.

М.Флінта подарував закладу власні збірки поезій, закликавши молодь до єдності та привітавши присутніх з прийдешнім Днем Збройних Сил України. В рамках свята, за особистий внесок у здійсненні волонтерських ініціатив, пропаганду військово-патріотичної пісні, подяками Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України були нагороджені директор комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» Морозов М.О. та учитель музичного мистецтва Рахнівського НВК «ЗОШ І-ІІІст. ДНЗ» Мельник А.А.
Зі словами щирої вдячності до військового оркестру та поета-земляка М.Флінти звернулись директор Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІст. №3 Сікора М.М. та методист МК Ковальчук М.П., побажавши творчих успіхів та натхнення.

Це було справжнє свято патріотизму і творчості, яке обꞌєднало учнів, військових, усіх, хто тілом, серцем і душею відчуває свою відповідальність і причетність до захисту України.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожПРОПОНУЄМО ДО ВАШОЇ УВАГИ КУРС З КОНТРОЛЮ КРИТИЧНОЇ КРОВОТЕЧІ

17.08.2022

На базі Добровольчого формування Дунаєвецької територіальної громади БЕЗКОШТОВНО викладається курс з контролю критичної кровотечі «Stop the Bleed», що містить діючу практику того як зупиняти кровотечу у разі загрози життю людини...

Детальніше...


З жовтня Уряд запускає перший етап програми «Доступна іпотека»!

18.08.2022

Взяти участь зможуть військовослужбовці, працівники сектору безпеки та оборони, медики, вчителі, педагогічні працівники та науковці закладів державної та комунальної форм власності. Механізм подачі заявки буде максимально цифровізованим та автоматизованим...

Детальніше...