http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/04/2019-12-04_5288/images/images-59925.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/04/2019-12-04_5288/images/images-79927.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/12/04/2019-12-04_5288/images/images-79725.jpg

Свято, яке обꞌєднує

04.12.2019

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України – свята хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких ми живемо під мирним небом, за підтримки управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, в Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІст. №3 відбувся святковий концерт Кам‘янець-Подільского військового духового оркестру 201 навчального центру головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України під керівництвом військового диригента, майора, Андрія Жарія.

Ідейним натхненником цього патріотичного заходу став подільський поет-пісняр, заслужений діяч естрадного мистецтва України, Микола Флінта, який займається волонтерською діяльністю, неодноразово з концертами буває на сході держави, відвідує військові частини та шпиталі, а також активно працює з учнівською молоддю. Саме завдяки його ініціативі юні волонтери закладів загальної середньої освіти громади неодноразово підтримували «АРМІЮ SOS», що координує зусилля народу з допомоги військовим України.

Учасниками святкового дійства були педагоги та учні школи. Концертна програма військового оркестру, музичні композиції та пісні у виконанні солістів Петра Підлісного та Лілії Харкавꞌюк торкнулися душі і серця кожного присутнього.

М.Флінта подарував закладу власні збірки поезій, закликавши молодь до єдності та привітавши присутніх з прийдешнім Днем Збройних Сил України. В рамках свята, за особистий внесок у здійсненні волонтерських ініціатив, пропаганду військово-патріотичної пісні, подяками Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України були нагороджені директор комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» Морозов М.О. та учитель музичного мистецтва Рахнівського НВК «ЗОШ І-ІІІст. ДНЗ» Мельник А.А.
Зі словами щирої вдячності до військового оркестру та поета-земляка М.Флінти звернулись директор Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІст. №3 Сікора М.М. та методист МК Ковальчук М.П., побажавши творчих успіхів та натхнення.

Це було справжнє свято патріотизму і творчості, яке обꞌєднало учнів, військових, усіх, хто тілом, серцем і душею відчуває свою відповідальність і причетність до захисту України.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

14.08.2020

Станом на 09:30 годину 14 серпня 2020 року з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» підтверджено методом ПЛР 207 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 5 дітей та зареєстровано 1 летальний випадок...

Детальніше...