http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/01/03/2020-01-03_4747/images/images-48047.jpg

«Нормативно-правове забезпечення при організації харчування в закладах освіти»

03.01.2020

3 січня 2020 року відбулось навчання працівників харчоблоків та медичних сестер навчальних закладів освіти. Тема навчання «Нормативно-правове забезпечення при організації харчування в закладах освіти». Участь в заході взяли Наталя Костриба, начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дунаєвецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Лариса Гудзяк, інженер-технолог дитячого харчування Управління освіти, молоді та спорт Дунаєвецької міської ради.
Наталя Костриба висвітлила питання про раціональне харчування дітей та дотримання норм харчування в закладах освіти згідно Постанови КМУ від 22 листопада 2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Повідомила про Указ президента України «Про невідкладні заходи щодо покращення здоров’я дітей» від 7 грудня 2019 року №894/2019, в якому вказується на  посилення контролю за організацією харчування у закладах освіти, достатньою кількістю якісних харчових продуктів, недопущення реалізації в приміщеннях та на території закладів освіти небезпечних харчових продуктів тощо. Нагадала присутнім про важливість білків, жирів, вуглеводів в денному раціоні дітей, про заборонені продукти харчування в навчальних закладах.
Лариса Гудзяк провела навчання на тему «Практичні навички організації харчування в навчальних закладах освіти». Учасники навчання поповнили знання щодо правил зберігання, холодної та гарячої кулінарної обробки харчових продуктів, приймали участь у інтерактивній грі «Знайди правильну відповідь», де розповідали про обов’язки кухаря, комірника, медичної сестри,  мали змогу «одягнути» віртуального працівника кухні.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожЗ жовтня Уряд запускає перший етап програми «Доступна іпотека»!

18.08.2022

Взяти участь зможуть військовослужбовці, працівники сектору безпеки та оборони, медики, вчителі, педагогічні працівники та науковці закладів державної та комунальної форм власності. Механізм подачі заявки буде максимально цифровізованим та автоматизованим...

Детальніше...


Аудитори Хмельниччини протягом січня ‒ липня 2022 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 8 млн грн

18.08.2022

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень ‒ липень 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн...

Детальніше...